Wydarzenia

Flow out of reality – konferencja Novacura Poland w Krakowie!

By  | 

24 maja 2017 roku serdecznie zapraszamy na konferencję firmy Novacura Poland.
Odbędzie w Krakowie pod hasłem “Flow out of reality”.

Co to oznacza?
Ni mniej, ni więcej tylko to, że rozwiązanie Novacura Flow pozwala oderwać biznes od przyziemnych problemów, z którymi na co dzień mierzą się firmy. Zostanie to zaprezentowane w Krakowie. Razem z gośćmi i prelegentami organizatorzy udowodnią, że sprawnie działający biznes to nie marzenie, a realna rzeczywistość. Pokażą również, że żadnych pomysłów nie musi ograniczać przestarzała technologia, a dobrze dobrane narzędzia mogą tylko pomóc wcielać pomysły w życie.

Konferencja odbędzie się w wyjątkowym miejscu – w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie. Dlaczego wyjątkowym? Ponieważ tutaj japońska nowoczesność architektury pięknie koresponduje z widokiem na Wawel, czyli tradycją w najlepszym wydaniu. Tak samo działa Novacura Flow 6 – precyzyjnie przekuwa bowiem nawet najśmielsze wizje na doskonale skrojone procesy w firmie, korzystając z wiedzy, doświadczenia i gromadzonych danych oraz sprawiając, że biznes ma szansę na stabilną i docenianą pozycję na rynku.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji. Obiecujemy dużą dawkę wiedzy, spotkań i emocji związanych z prezentacją najnowszej wersji Flow oraz konkursami!

Rejestracja na to wydarzenie (trwa do 19 maja) pod linkiem:
http://flow.novacura.pl/

Co? Konferencja Novacura Poland “Flow out of reality”

Jak? Prezentacje, warsztaty, spotkania ze specjalistami Novacura i partnerami

Kiedy? 24 maja 2017

Gdzie? Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”

Agenda spotkania:

NOVACURA_grafika_konferencja_maj_2017_agenda_02_wybrana

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *