Wydarzenia

Fluke przygotował dwie akcje promocyjne dla kamer termowizyjnych

By  | 

Firma Fluke przygotowała na „sezon przedwakacyjny” dwie promocje dotyczące kamer termowizyjnych. Jedna z nich – „Uzyskaj więcej za mniej” – pozwala kupować wyższe modele kamer z serii użytkowej i serii profesjonalnej w cenie modelu niższego. Z kolei w ramach drugiej akcji, prowadzonej pod hasłem „Skoncentruj się na tym, co ekstremalne”, przy zakupie kamery z serii profesjonalnej firma oferuje za darmo przeznaczony do niej teleobiektyw lub obiektyw szerokokątny.

W promocji „Uzyskaj mniej za więcej” oferowane są kamery z serii użytkowej, oraz kamery z serii profesjonalnej. Za cenę niższego modelu zakupić można model wyższy, spośród kamer: TiS55, TiS60, TiS65, TiS75 (seria użytkowa) albo Ti300 lub Ti400 (seria profesjonalna).

Akcja promocyjna „Skoncentruj się na tym, co ekstremalne” dotyczy z kolei szerokiej palety kamer z serii profesjonalnej: Ti450, Ti400, Ti300 lub Ti200. Przy zakupie którejkolwiek z tych kamer, kupujący otrzymuje darmowy teleobiektyw lub obiektyw szerokokątny (do wyboru).

– Zastosowana w kamerach Fluke technologia MultiSharp Focus pobiera wiele obrazów w podczer-wieni i łączy je w jeden skupiony obraz, dodatkowo technologia automatycznego ustawiania ostrości LaserSharp pozwala uzyskać większą dokładność dzięki wykrywaniu celów za pomocą lasera, który oblicza i wyświetla odległość do celu. W zestawach promocyjnych oferujemy teraz inteligentne obiek-tywy, które – bez kalibracji – pozwalają jeszcze bardziej zwiększyć ostrość i osiągnąć pożądany kąt widzenia – mówi Krzysztof Stoma, Field Marketing Manager, Fluke Europe B.V.

Obie promocje potrwają do połowy czerwca. Więcej szczegółów na temat promocji i oferowanych urządzeń na stronie: www.fluke.pl


Fluke Corporation, firma założona w 1948 roku, jest światowym liderem w dziedzinie kompaktowych elektronicznych narzędzi diagnostycznych do profesjonalnych zastosowań. Narzędzia firmy Fluke służą do diagnostyki i rozwiązywania problemów o zasadniczym znaczeniu dla płynnego funkcjonowania w branży. Klientami firmy Fluke są technicy, inżynierowie, elektrycy, metrolodzy i specjaliści zajmujący się: diagnostyką budowlaną, instalatorstwem, usuwaniem awarii i zarządzaniem przemysłowymi urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi oraz procesami kalibracji, związanymi z kontrolą jakości, a także rekonstrukcją i renowacją. W ciągu ostatnich pięciu lat narzędzia marki Fluke zdobyły ponad 50 nagród, w tym nagrody Test and Measurement World Best in Test, Control Engineering Engineer’s Choice oraz Plant Engineering Product of the Year.


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *