Diagnostyka

Fluke startuje z promocją Wiosna 2017.

By  | 

Fluke startuje z promocją Wiosna 2017 – mierniki, testery, kamery termowizyjne oraz rejestratory energii elektrycznej w atrakcyjnych zestawach i promocyjnych cenach

Firma Fluke przygotowała na sezon wiosenny szereg zestawów promocyjnych, a także promocje cenowe na konkretne urządzenia. Zestawy pozwalają zaoszczędzić od 10 do 45 proc. w stosunku do standardowych cen.

Fluke oferuje rabaty na przyrządy do instalacji, kontroli jakości, konserwacji, serwisu, wykrywania i usuwania usterek oraz audytów energetycznych. Promocja Wiosna 2017 (ważna od 1 lutego do 30 czerwca 2017 roku lub do wyczerpania zapasów) obejmuje szeroki asortyment mierników, testerów, kamer termowizyjnych oraz rejestratorów energii elektrycznej oferowanych po obniżonych cenach.
Jednym z ważnych elementów całej akcji są specjalne promocje dla elektryków. Są wśród nich np. zestawy wielofunkcyjnych testerów instalacji Fluke z bezpłatnymi testerami napięcia i ciągłości obwodów oraz oprogramowaniem DMS, czy „Zestaw startowy elektryka” lub zestaw z testerem elektrycznym.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


Poręczny „Zestaw startowy elektryka” tworzą miernik cęgowy Fluke 325 oraz dwubiegunowy tester T150 – zakupione razem w zestawie promocyjnym są o 15 proc. tańzsze. Dodatkowo nabywca otrzymuje za darmo torbę na narzędzia C550.
Z kolei kupno testera elektrycznego T5-1000 z cęgami prądowymi OpenJaw™, premiowane jest dodatkowym zestawem startowym akcesoriów T5-KIT1 oraz dodatkowymi sondami i walizką.

Inne przykładowe urządzenia Fluke w ofercie Wiosna 2017:

  1. Testery instalacji i izolacji
    Nowe testery instalacji Fluke z serii 1660 (pozwalające zapobiegać uszkodzeniu przyłączonych do instalacji urządzeń), dostępne są z rabatem ponad 20 proc. oraz bezpłatnym oprogramowaniem do zarządzania danymi a także dwubiegunowym testerem napięcia i ciągłości obwodów (w zależności od modelu – Fluke 1662 w zestawie z T110, Fluke 1663 w zestawie z T130 lub Fluke 1664 FC w zestawie z T150). Przyrząd 1664FC obsługuje technologię Fluke Connect, a wszystkie modele są proste w obsłudze i mają duże przyciski (do obsługi w rękawicach), jasne podświetlenie oraz czytelne wskaźniki.Zakup testera izolacji Fluke 1507 premiowany jest darmowym miernikiem cęgowym prawdziwej wartości skutecznej (true-rms) Fluke 323 (taki zestaw pozwala zaoszczędzić 20 proc.). Oba przyrządy są kompaktowe, wytrzymałe i proste w obsłudze. Tester izolacji idealnie nadaje się do wyszukiwania i usuwania usterek, przeprowadzania rozruchów oraz konserwacji zapobiegawczej. Miernik cęgowy jest najlepszym uniwersalnym przyrządem do wyszukiwania i usuwania usterek w przemysłowych i mieszkaniowych instalacjach elektrycznych.
  2. Przemysłowe multimetry cyfrowe
    Zakup multimetru cyfrowego 279FC z wbudowaną kamerą termowizyjną premiowany jest dodatkiem w postaci elastycznej sondy prądowej iFlex® (oszczędność 17 proc.). Multimetr obsługuje technologię Fluke Connect i pomaga w wyszukiwaniu i naprawianiu wielu usterek elektrycznych, weryfikowaniu ich usunięcia oraz tworzeniu raportów.

Informacje o wszystkich przyrządach i zestawach Fluke oferowanych w promocji Wiosna 2017 znaleźć można na stronie:
http://a.fluke.com/IG-EU-EPROD-2017-FLUKE-SPECIALS-SPRING-PLPL-LP-1-A


Fluke Corporation, firma założona w 1948 roku, jest światowym liderem w produkcji przenośnych przyrządów pomiarowych do profesjonalnych zastosowań. Przyrządy Fluke służą do diagnostyki i rozwiązywania problemów o zasadniczym znaczeniu dla płynnego funkcjonowania w branży. Klientami Fluke są technicy, inżynierowie, elektrycy, metrolodzy i specjaliści zajmujący się: diagnostyką budowlaną, instalatorstwem, usuwaniem awarii i zarządzaniem przemysłowymi urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi oraz procesami kalibracji, związanymi z kontrolą jakości, a także rekonstrukcją i renowacją. W ciągu ostatnich pięciu lat przyrządy marki Fluke zdobyły ponad 50 nagród, w tym nagrody Test and Measurement World Best in Test, Control Engineering Engineer’s Choice oraz Plant Engineering Product of the Year.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *