Diagnostyka

Fluke w promocji na koniec roku dodaje w prezencie iPady i obiektywy do kamer termowizyjnych

By  | 

Fluke prowadzi akcję „Promocje na koniec roku”. Specjalnie przygotowane z tej okazji oferty będą ważne do 15 grudnia. Klienci kupujący kamery termowizyjne otrzymają w prezencie tablety iPad Air lub iPad Mini. Kupując kamerę będzie można także wybrać opcję z dodanym do niej gratis teleobiektywem lub obiektywem szerokokątnym. Fluke przygotował także kilka innych zestawów promocyjnych, w których skład wchodzą m.in. trójfazowe rejestratory mocy Fluke 1736 czy przemysłowe multimetry Fluke 87-5.

Współpraca kamer termowizyjnych z urządzeniami mobilnymi to kamień milowy w obszarze termografii i jeden z filarów wprowadzonego w ub.r. przez firmę Fluke systemu Fluke Connect. W przygotowanej przez Fluke promocji, która potrwa do 15 grudnia, klienci kupujący kamery termowizyjne otrzymają w prezencie tablety iPad Air lub iPad Mini (w zależności od wybranego modelu kamery).

Klienci, którzy kupią kamerę Fluke z serii profesjonalnej lub eksperckiej (Ti200, Ti300, Ti400, TiX500, TiX520, TiX560) otrzymają w prezencie tablet Apple iPad Air. Z kolei zakup kamer z serii użytkowej – TiS45, TiS55 i TiS65 będzie premiowany tabletem iPad Mini.

Po pobraniu darmowej aplikacji z Apple App Store, iPad – dzięki aplikacji kompatybilny już wtedy z systemem Fluke Connect – może stać się efektywnym centrum komunikacyjno-obliczeniowym wydatnie wspierającym proces pomiarowy i analityczny.

System Fluke Connect to największe na świecie portfolio połączonych przyrządów, dzięki któremu technicy mogą bezprzewodowo przesyłać dane z przyrządów pomiarowych na smartfony i tablety w celu bezpiecznego zapisu w chmurze. Jest to również wygodny sposób na zapewnienie dostępu do danych wszystkim członkom zespołu terenowego.
Fluke Connect obejmuje obecnie już ponad 20 przyrządów współpracujących z urządzeniami mobilnymi: multimetry, mierniki elektryczne, mierniki przemysłowe, wibrometry i kamery termowizyjne. Instalowana na urządzeniu mobilnym aplikacja pozwala na udostępnianie pomiarów w czasie rzeczywistym, zapis danych i obrazów termowizyjnych w „chmurze”, intuicyjne tworzenie wykresów i śledzenie trendów oraz tworzenie historii pomiarów skojarzonej automatycznie z diagnozowanym urządzeniem.
Wykorzystanie Fluke Connect ułatwia technikom serwisu, elektrykom i inżynierom utrzymania ruchu pracę w zespole zapewniając natychmiastowy dostęp do danych, wyników pomiarów i raportów, a także umożliwiając natychmiastową komunikację. Wszystko to zapewnia oszczędności finansowe i czasowe, oraz przyczynia się do bezpieczniejszej pracy i produktywniejszego wykorzystywania posiadanych narzędzi pomiarowych.

Inne wybrane promocje przygotowane przez Fluke w ramach akcji „Promocje na koniec roku”:

– Obiektyw gratis
Bez regulacji ostrości pomiar temperatury może być niedokładny i można przeoczyć to, czego się szuka. System automatycznej regulacji ostrości Fluke LaserSharp™ dokładnie wskazuje miejsce, w którym wykonywany jest pomiar. By jeszcze bardziej zwiększyć możliwości ustawienia ostrości i kąta widzenia warto zastosować teleobiektyw lub obiektyw szerokokątny – i właśnie takie zestawy przygotował Fluke – zakup kamery termowizyjnej z serii profesjonalnej lub eksperckiej (Ti200, Ti300, Ti400, TiX500, TiX520, TiX560) upoważnia do otrzymania gratis teleobiektywu lub obiektywu szerokokątnego

– 15 proc. zniżki na zestaw do wykrywania i usuwania usterek
Trójfazowy rejestrator mocy Fluke 1736 i kamera termowizyjna TiS10 są dostępne w zestawie do wykrywania i usuwania usterek związanych z jakością energii. Oba przyrządy mogą połączyć się ze smartfonem przez WiFi za pomocą aplikacji Fluke Connect® lub z laptopem za pomocą najnowszego oprogramowania raportująceg0

– 15 proc. zniżki na zestaw kamera termowizyjna + obiektyw
Teleobiektyw lub makroobiektyw w zestawie z kamerą termowizyjną Fluke z serii eksperckiej (TiX520 lub TiX560) ze zniżką na cały zestaw w wysokości 15 proc.
Teleobiektyw 4x Fluke – stojąc w bezpiecznej odległości można powiększyć oglądany obiekt 4-krotnie bardziej niż przy użyciu standardowego obiektywu.
Makroobiektyw 25 mikronów Fluke – umożliwa bardzo szczegółowe oglądanie małych obiektów o wielkości 25 mikronów, czyli cieńszych niż przeciętny ludzki włos.

– Akcesoria SureGrip gratis
Zakup przemysłowego multimetru Fluke 87-5 z dożywotnią gwarancją premiowany jest zestawem akcesoriów SureGrip™, który znacznie zwiększa wygodę i bezpieczeństwo użytkowania (łączna zniżka 23 proc.).

Wszystkie przygotowane przez Fluke „Promocje na koniec roku” znaleźć można na stronie http://content.fluke.com/promotions/promo-multi/end-of-year-promo/IG-EU-MULTI-2015-ENDOFYEARPROMO-LP-PLPL.html

Zapraszamy na www.fluke.pl


Fluke Corporation, firma założona w 1948 roku, jest światowym liderem w dziedzinie kompaktowych elektronicznych narzędzi diagnostycznych do profesjonalnych zastosowań. Narzędzia firmy Fluke służą do diagnostyki i rozwiązywania problemów o zasadniczym znaczeniu dla płynnego funkcjonowania w branży. Klientami firmy Fluke są technicy, inżynierowie, elektrycy, metrolodzy i specjaliści zajmujący się: diagnostyką budowlaną, instalatorstwem, usuwaniem awarii i zarządzaniem przemysłowymi urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi oraz procesami kalibracji, związanymi z kontrolą jakości, a także rekonstrukcją i renowacją. W ciągu ostatnich pięciu lat narzędzia marki Fluke zdobyły ponad 50 nagród, w tym nagrody Test and Measurement World Best in Test, Control.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *