Wydarzenia

Innowacyjne technologie Eaton na targach AUTOMATICON 2018

By  | 

Eaton Electric powraca w tym roku jako wystawca na targi AUTOMATICON w Warszawie. W dniach 20 – 23 marca na parkingu przy głównym wejściu do EXPO będzie można zobaczyć najnowszy pojazd ekspozycyjny Eaton całkowicie poświęcony rozwiązaniom automatyki oraz napędom. Nowości, ulubione produkty w nowej odsłonie i interaktywne wnętrze to tylko niektóre z elementów, które będą przyciągać na stoisko Eaton.

Zwiedzający stoisko będą mieli wyjątkową okazję jako pierwsi zobaczyć modułowy sterownik PLC XC300, którego premiera odbędzie się na targach. Najnowszy produkt firmy Eaton posiada trzy niezależne adaptery Ethernet (w tym jeden typu Gigabit Ethernet), dwa interfejsy CAN, interfejs RS485 (np. dla Modubus RTU), złącze micro SD i host USB oraz cztery kanały we/wy z obsługą przerwań. Wraz z kompaktowymi modułami we/wy XN300 i innowacyjnym panelem dotykowym XV300 z obsługą multi-touch tworzą inteligentny system sterowania dla konstruktorów maszyn i zakładów produkcyjnych – perfekcyjnie dostosowany do ich potrzeb.

Eaton Electric zaprezentuje również m.in. moduły „T-CONNECTOR” IP67 – komponenty systemu SmartWire-DT, które zostały zgłoszone do konkursu o złoty medal targów AUTOMATICON. Moduły służą do bezpośredniego podłączania czujników i elementów wykonawczych w obrębie całego obiektu. Złącza „T-Connector“, pracują jako moduły wejść/wyjść (cyfrowych, analogowych, szybkich wejść) i wykonane są w stopniu ochrony IP67. Rozwiązanie to nie tylko sprawia, że ilość i długość kabli zostaje znacznie zredukowana, ale pozwala również na elastyczną konfigurację instalacji, gotową dostosować się do potrzeb każdej aplikacji.

Najnowsze moduły SmartWire-DT IP67 dostępne są również w wersji blokowej, a moduły dedykowane do obsługi zaworów hydraulicznych pozwalają obsługiwać już nie tylko elementy elektryczne wewnątrz szafy (takie jak np. wyłączniki silnikowe zintegrowane z pomiarem prądu), komponenty poza szafami sterowniczymi (takie jak czujniki podłączane do modułów T-CONNECTOR), ale również integrują się ze światem hydrauliki. Tak szeroka integracja jest obecnie unikalnym rozwiązaniem na rynku.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.eaton.pl. Aktualności dostępne są na kanale (@ETN_EMEA) komunikatora Twitter oraz na stronie firmy (Eaton) w serwisie LinkedIn.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


Informacje o firmie Eaton

Sektor elektryczny Eaton jest globalnym liderem w dziedzinie dystrybucji zasilania i zabezpieczenia obwodów; zabezpieczenia zasilania zapasowego; regulacji i automatyki; oświetlenia i bezpieczeństwa; rozwiązań strukturalnych i sprzętu instalacyjnego; rozwiązań do pracy w surowych i niebezpiecznych warunkach; a także usług inżynieryjnych. Dzięki swojemu zestawowi globalnych rozwiązań Eaton jest w stanie sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom w zarządzaniu zasilaniem elektrycznym dnia dzisiejszego.

Eaton to spółka zajmująca się dystrybucją energii, która w 2017 roku osiągnęła sprzedaż rzędu 20,4 mld USD. Zapewniamy wydajne energetycznie rozwiązania, które pomagają naszym klientom zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo oraz zrównoważyć zużycie energii elektrycznej, hydraulicznej i mechanicznej. Eaton pragnie poprawiać jakość życia i dbać o środowisko poprzez technologie i usługi związane z dystrybucją energii. Eaton zatrudnia około 96 000 pracowników i sprzedaje produkty klientom w ponad 175 krajach. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.eaton.eu.


Kontakt dla czytelników:
Eaton Electric Sp. z o.o., Biuro Warszawa,
ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa,
Tel: +48 22 320 5050,
Email: pl-warszawa@eaton.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *