Wydarzenia

Jublieuszowe – już 30. targi ENERGETAB 2017 zakończyły się

By  | 

I już dziś zapraszamy Państwa na następną edycję targów w 2018 roku, która odbędzie się w dniach 11 -13 września.

Z satysfakcją informujemy, że w tegorocznych Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2017 wzięło udział ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji, którzy zademonstrowali swoje najnowsze produkty dla modernizującej się polskiej energetyki.

Wśród wystawców były zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Targi na bieżąco komentowane były w codziennie wydawanym informatorze targowym.

Pierwszy dzień był deszczowy i wydawało się że całe targi upłyną w aurze deszczu, ale nie, drugiego dnia wyszło słońce i już nie opuściło Bielska do końca targów, co można zobaczyć na zdjęciach w naszej galerii.

Jesteśmy przekonani, że prezentowane podczas targów produkty oraz towarzyszące targom konferencje zadowoliły szeroką rzeszę zwiedzających, którzy od wielu lat bardzo licznie odwiedzają nasze targi.

Cenne nagrody wygrali zwiedzający, którzy za pomocą smartfonów wzięli udział w specjalnym multimedialnym konkursie i wykazali się najlepszą wiedzą o prezentowanych na targach produktach.

Podobnie jak w ubiegłych latach wiele firm zgłosiło swoje najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty do prestiżowego konkursu targowego.
„Energetyczne Oskary” – czyli nagrody w konkursie targowym wręczono pierwszego dnia targów. Z listą nagrodzonych można zapoznać się tutaj.


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *