Wydarzenia

Już za 2 miesiące jubileuszowe 30. Międzynarodowe targi ENERGETAB!

By  | 

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego.

Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Targom towarzyszyć będą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców – zatem jest to także doskonałe forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.

Targi ENERGETAB to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami szczególnie wyróżniające się produkty zgłoszone przez wystawców. Na targach kontynuowane będą również, cieszące się zainteresowaniem zwiedzających, atrakcyjne formy promocji wystawców w postaci konkursów multimedialnych.

W ubiegłym roku targi ENERGETAB odwiedziło około 20 tys. gości z kraju i zagranicy, którzy mogli zapoznać się z ofertami 750 wystawców z 22 krajów Europy i Azji. Ekspozycje targowe zajęły prawie 4 ha urokliwie położonego terenu u stóp Dębowca i Szyndzielni, zarówno w nowoczesnej hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz na terenach otwartych, na których wystawcy mieli możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.
Warto zatem odwiedzić targi Energetab 2017 w dniach od 12-14 września 2017 r.

Więcej informacji na stronie www.energetab.pl.


źródło: automatykab2b.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *