Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Kolorowe znaki i etykiety bezpieczeństwa w zaledwie kilka sekund.

By  | 

Nowa kolorowa drukarka etykiet BradyJet J5000 umożliwia błyskawiczny druk znaków bezpieczeństwa, etykiet systemu lean i znaczników rur zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem na terenie zakładu. Pierwsza drukarka atramentowa Brady łączy w sobie wysoką prędkość pracy i możliwość wydruku w kolorze z szeroką gamą trwałych materiałów przeznaczonych do drukowania znaków bezpieczeństwa do stosowania we wnętrzach.

Kolorowe znaki i etykiety
Nowa kolorowa drukarka etykiet BradyJet J5000 drukuje w kolorze znaki bezpieczeństwa i systemu lean, logotypy i zdjęcia w jakości fotograficznej. Najlepsze rezultaty, jeśli chodzi o przyciąganie uwagi, osiągają kolorowe komunikaty w wysokiej rozdzielczości i kolorze, a fakt ten może mieć decydujące znaczenie w skutecznym ostrzeganiu współpracowników przed potencjalnymi zagrożeniami za pomocą znaków bezpieczeństwa i znaczników rur, a także pomóc pracownikom na linii produkcyjnej w podejmowaniu efektywnych decyzji dzięki oznaczeniom systemu lean.

Trwałe oznaczenia
Drukarka J5000 wykorzystuje technikę atramentową do zadruku trwałych, winylowych i poliestrowych znaków i etykiet firmy Brady. Te samoprzylepne materiały, dostępne w formatach od 5,08 do 20,32 cm, pozwalają na szybki druk i łatwe nanoszenie tuszu na potrzeby znaków bezpieczeństwa, oznaczeń systemu lean i znaczników rur stosowanych we wnętrzach.

Oszczędność czasu
J5000 może w jednym cyklu drukować trwałe, kolorowe znaki i etykiety z maksymalną prędkością 15 cm na sekundę. Samoprzylepny znak bezpieczeństwa w formacie 20,32 cm na materiale winylowym można wydrukować praktycznie od razu. Znaki i etykiety można szybko i samodzielnie zaprojektować korzystając z komputera i aplikacji z platformy Brady Workstation. W połączeniu z aplikacjami dostępnymi na Brady Workstation J5000 staje się doskonałym urządzeniem peryferyjnym dla każdej firmy potrzebującej szybko rozszerzyć lub odświeżyć stosowane znaki bezpieczeństwa, etykiety systemu lean lub znaczniki rurowe w wersji kolorowej i w wysokiej rozdzielczości.

Dzięki kolorowej drukarce etykiet BradyJet J5000 każda firma może szybko rozszerzyć lub odnowić swoje kolorowe oznaczenia. Jeśli chcesz zamówić prezentację lub zestaw próbek znaków skontaktuj się z firmą Brady pod adresem emea_request@bradycorp.com.


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.

Na Pántoch 18
831 06 Bratislava, Slovakia
– –
Phone : +421 2 3300 4800
Fax : +421 2 3300 4801
emea_request@bradycorp.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *