Wydarzenia

Konferencja Automation University, 6-7 czerwca 2018 w Jachrance

By  | 

Po raz kolejny specjaliści z wielu branż przemysłu spotkają się w Polsce by dyskutować o wpływie inteligentnej produkcji, Przemysłu 4.0 oraz idei Zintegrowanego Przedsiębiorstwa na sektor automatyki i zwiększenie opłacalności przedsiębiorstw.

Rockwell Automation ogłosił, że dwudniowa konferencja Automation University Special odbędzie się w Jachrance, w hotelu Windsor w dn. 6-7 czerwca 2018 r. Tematem tegorocznego wydarzenia jest „Smart Manufacturing w dobie 4. rewolucji przemysłowej”. Prelegenci i goście poruszą także wiele innych tematów, w tym te dotyczące cyberbezpieczeństwa w przemyśle, możliwości oraz zastosowań Zintegrowanej Architektury czy połączenia technologii informatycznych z warstwą operacyjną przedsiębiorstw.

Automation University to wydarzenie stworzone z myślą o inżynierach, specjalistach IT, menadżerach oraz kadrze zarządzającej, na które składa się szereg prezentacji, demonstracji i warsztatów praktycznych, prowadzonych przez ekspertów Rockwell Automation oraz członków programu partnerskiego PartnerNetwork™. Uczestnicy mają też możliwość spotkania się ze specjalistami z różnych branż przemysłu, a także odwiedzić część wystawienniczą konferencji, gdzie prezentowane będą najnowocześniejsze produkty i rozwiązania automatyki przemysłowej.

„Firmy, które chcą wyprzedzić konkurencję, muszą stale przyglądać się innowacjom i ulepszeniom oraz optymalizować procesy zarządzania produkcją. Automation University to wyjątkowa okazja dla naszych gości, ekspertów branżowych, partnerów i mediów, aby przyjrzeć się idei Zintegrowanego Przedsiębiorstwa, a także wymienić się doświadczeniami, jak osiągnąć wymierne korzyści biznesowe, dzięki wprowadzeniu jej w życie,” powiedziała Joanna Orłowska, Marketing Communication Specialist Poland w Rockwell Automation. „Automation University to przede wszystkim forum wymiany idei połączone ze szkoleniami i praktycznymi sesjami, podczas których wspólnie omawiamy wyzwania, napotykane przez naszych gości każdego dnia.”

Uczestnicy polskiej edycji Automation University Special będą mogli:
• Skorzystać z ponad 30 dostępnych warsztatów, demonstracji i prezentacji
• Zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, trendami i technologiami automatyki i przemysłu
• Zobaczyć, jakie korzyści niesie zintegrowane przedsiębiorstwo i w jaki sposób Rockwell Automation implementuje Przemysł 4.0
• Poznać możliwe drogi rozwoju dla swojego przedsiębiorstwa i przetestować najnowsze produkty
• Spotkać się nie tylko z ekspertami branży z Rockwell Automation ale także z Partnerami: Stratus, Endress+Hauser, HMS Industrial, Mettler-Toledo, Molex, Ocean Data System, RF Ideas, Rittal, Softing, Hoffman i Posital Fraba.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest do pobrania ze strony Rockwell Automation.

Udział w konferencji Automation University jest bezpłatny, po rejestracji na stronie Automation University.


Informacje o Rockwell Automation
Rockwell Automation Inc. (NYSE: ROK), największa na świecie firma zajmująca się automatyką przemysłową i techniką informacyjną zapewnia swoim klientom większą wydajność i zrównoważony rozwój. Rockwell Automation z siedzibą w Milwaukee, w stanie Wisconsin, zatrudnia około 22 000 pracowników i obsługuje klientów w ponad 80 krajach.


Media Contacts
Joanna Orłowska
Rockwell Automation Sp. z o.o.
+48 506 474 422
jorlowska@ra.rockwell.com

Michał Karkoszka
NoBorders Communications
+48 601 077 932
m.karkoszka@noborders.eu.com


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *