Wydarzenia

Konferencja „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w produkcji”

By  | 

8 czerwca w Gdańsku (Hotel Qubus) odbędzie się wydarzenie łączące merytoryczną wiedzę niezależnych ekspertów z praktycznymi przykładami z zakresu sprawnego zarządzania parkiem maszynowym. Konferencja Techniczna pt. „Niezawodność i utrzymanie ruchu w produkcji”, uzupełniona warsztatami, umożliwi przedstawicielom zakładów produkcyjnych zapoznanie się i przetestowanie najnowszych produktów oraz rozwiązań dedykowanych działom Utrzymania Ruchu.

Dzień wcześniej, 7 czerwca 2017 w tym samym hotelu odbędzie się konferencja „Automatyzacja i Systemy Sterowania w zakładach produkcyjnych”, na którą również serdecznie zapraszamy!

Jednodniowe szkolenie przeznaczone jest do osób biznesowo związanych z obszarem Utrzymania Ruchu, odpowiedzialnych za efektywne oraz bezpieczne funkcjonowanie zakładu produkcyjnego, m.in. pracowników pionu technicznego, produkcyjnego, jakości, serwisu, zakupów, badań i rozwoju, a także prezesów, właścicieli i dyrektorów wykonawczych zakładów produkcyjnych ze wszystkich gałęzi przemysłu.

Wydarzenie poprowadzą praktycy, którzy mają doświadczenie we wdrażaniu skutecznych rozwiązań UR i podzielą się wiedzą z zakresu efektywnych narzędzi wspierających osiągnięcie najwyższych standardów produkcji.

Uzupełnieniem paneli prelekcyjnych i warsztatów będą stoiska wystawiennicze 21 najważniejszych firm z branży maintenance.

W PROGRAMIE KONFERENCJI m.in.:

  • Niezawodność urządzeń i oszczędność energii dzięki technologii ultradźwiękowej
  • Zasadność i korzyści z wykorzystania termowizji
  • Jak skutecznie rozwiązać problem luzujących się śrub
  • Laserowy pomiar geometrii maszyn
  • Monitoring, pomiary i audyty w utrzymaniu ruchu systemów sprężonego powietrza
  • Wykorzystanie nowoczesnej kamery do analizy drgań i odkształceń maszyn, konstrukcji, fundamentów, posadowień, rurociągów w zakładach przemysłowych
  • Bezpieczniki topikowe dla służb utrzymania ruchu
  • Niezawodne kable dla przemysłu
  • Termoizolacja przyjazna służbom utrzymania ruchu
  • Jak zapewnić sprawną komunikację między produkcją a utrzymaniem ruchu

WARSZTATY:

Kontynuację tematyki odnoszącej się do poprawy efektywności funkcjonowania maszyn i urządzeń będzie można znaleźć na dodatkowej sesji warsztatowej: Rozwiązania przemysłowe dla produkcji –czyli co jest ważne, a co nie w sprzęcie pomiarowym. Zaprezentowane zostaną od strony praktycznej rozwiązania wspomagające procesy diagnostyczne i pomiarowe, a udział w spotkaniu pozwoli znaleźć odpowiedzi na pytania: Czy Twój sprzęt pomiarowy jest gotowy do działania warunkach przemysłowych? oraz Jak uprościć sobie życie w codziennej diagnostyce maszyn

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników konferencji. Dodatkowo każdy z uczestników ma zagwarantowany Imienny Certyfikat poświadczający udział w spotkaniu, pakiet materiałów konferencyjnych, całodniowy dostęp do przerw kawowych oraz ciepły poczęstunek.

Szczegóły konferencji w dniu 8 czerwca oraz zapisy na stronie: 
http://www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/niezawodnosc_i_utrzymanie_ruchu_gdansk/

Szczegóły konferencji w dniu 7 czerwca oraz zapisy na stronie: 
http://www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/automatyzacja_i_systemy_sterowania_gdansk/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *