Nowości produktowe

Łatwy w instalacji zamek obrotowy z wbudowanym mechanizmem odryglowującym

By  | 

Firma Southco powiększyła w ostatnim czasie system zamknięć obrotowych o nowy model R4-81 wchodzący w skład linii zamków R4. Stanowi on połączenie zamka obrotowego z mechanizmem odryglowującym, umożliwiające bezpośrednie odblokowanie zamka bez potrzeby podłączania kabli.

Produkowany na bazie stalowego odlewu i tworzywa sztucznego odpornego na korozję, model R4-81 oferuje stylizowaną konstrukcję łopatkowego przełącznika odryglowującego z wykończeniem według specyfikacji klienta oraz mechanizm blokady za pomocą klucza. Dzięki połączeniu w jednym mechanizmie zamka obrotowego i mechanizmu odryglowującego, R4-81 może być łatwo instalowany w pojazdach roboczych oraz aplikacjach z zakresu transportu drogowego, szynowego i morskiego.

Dzięki dużym dopuszczalnym obciążeniom w aplikacjach heavy-duty oraz szczelnej konstrukcji, odpornej na wnikanie kurzu i płynów do wnętrza mechanizmu, R4-81 nadaje się doskonale do zastosowań na zewnątrz budynków w aplikacjach wymagających odporności na ciężkie warunki pracy. Występuje również w wersji ze zintegrowanym odbojnikiem oraz z zatrzaskiem dwustopniowym.

Menadżer produktów globalnych, Cynthia Bart powiedziała, “Zamek obrotowy R4-81 to produkt all-in-one z wbudowanym mechanizmem odryglowującym. Dzięki solidnej konstrukcji doskonale nadaje się do pracy w trudnych warunkach środowiskowych przy narażeniu na czynniki atmosferyczne.”

Więcej informacji dotyczących kompletnej linii zamków obrotowych R4 można znaleźć na stronie www.southco.com, wysyłając email do całodobowego działu wsparcia klienta na adres info@southco.com, telefonicznie pod numerem 610-459-4000 lub faksem pod numerem 610-459-4012.


Firma Southco z pasją koncentruje się na dostarczaniu niestandardowych rozwiązań inżynieryjnych i zapewnieniu globalnego wsparcia dla klientów. Aspiruje do miana wirtualnego centrum inżynieryjnego dla rozwiązań dostępowych realizowanych przez klientów oraz stara się zapewnić najwyższą jakość i satysfakcję. Southco prowadzi prace konstrukcyjne i badawczo-rozwojowe pozwalające zaoferować możliwie najlepsze rozwiązanie każdego problemu inżynieryjnego z zakresu systemów dostępu.

Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *