Wydarzenia

Leroy-Somer udostępnia ofertę Express Availability dla Europy Północnej i Wschodniej

By  | 

Leroy-Somer udostępnia ofertę Express Availability dla Europy Północnej i Wschodniej otwierając centrum napędów w Dortmundzie w Niemczech.

Wprowadzając w 2016 r. usługę Express Availability, firma Leroy-Somer zobowiązała się do zapewnienia dużej wydajności dostaw szerokiego asortymentu produktów na terenie Europy.

11339_Nidec Leroy-Somer Dortmund Hub 1

Aby zapewnić lepszą obsługę i skrócić czasy dostaw do klientów z terenu Europy Północnej i Wschodniej, firma Leroy-Somer otworzyła centrum napędów na terenie swojego centrum serwisowego w Dortmundzie w Niemczech. Dzięki tej centralnej i dobrze wyposażonej lokalizacji, nowe centrum może z łatwością zapewnić szybkie dostawy klientom z Belgii, Holandii, Szwajcarii, Austrii, Skandynawii, Polski i oczywiście z całych Niemiec.

Centrum w Dortmundzie, stanowiące część programu Express Availability, utrzymuje stały zapas setek silników o mocy od 0,75 do 450 kW, a także przekładni dużej mocy, hamulców, napędów o zmiennej prędkości, części zapasowych oraz wielu opcji, dostępnych w czasie 24 godzin lub nawet krótszym. Specyficzne wymogi klientów mogą być realizowane dzięki szybkim adaptacjom oraz możliwościom konfiguracji w miejscu pracy (konkretne typy otworów i wałków, malowanie, łożyska itp.). Warsztaty w centrum napędów zostały wyposażone w wysokiej klasy sprzęt i narzędzia, spełniające najszerszy zakres wymagań technicznych, jeśli chodzi o naprawy i modyfikacje.

Platforma dostaw i usług jest zarządzana przez zespół ekspertów zorientowanych na potrzeby klienta, z którymi można się kontaktować całodobowo za pośrednictwem linii serwisowej odnośnie zamówień i zagadnień technicznych. Są to eksperci z długoletnim doświadczeniem w zakresie silników i przekładni, oferujący najwyższej klasy know-how i prowadzący prace zgodnie z procedurami mającymi zapewnić najwyższą jakość usług. Przed wysyłką 100% produktów jest poddawanych kontroli jakości, aby zagwarantować najwyższy poziom satysfakcji klienta.

11339_Nidec Leroy-Somer Dortmund Hub 2

Nowe centrum w Dortmundzie ma na celu minimalizować przestoje w instalacjach klientów oraz eliminować problemy związane z brakiem zapasów magazynowych. Daje dodatkową pomoc w zwiększeniu wydajności usługi Express Availability oraz oferuje najlepsze rozwiązania w sytuacjach awaryjnych klientom z Europy Północnej i Wschodniej.

Aby odbyć wirtualną wizytę w centrum w Dortmundzie, kliknij tu: https://youtu.be/bGM2swQyrxc

Więcej informacji dotyczących oferty Express Availability firmy Leroy-Somer można znaleźć pod adresem: http://acim.nidec.com/motors/leroy-somer/products/express-availability


Informacje o Nidec:
Firma Nidec została założona w Kioto w Japonii w 1973 r. przez Shigenobu Nagamori, jej obecnego prezesa i dyrektora generalnego. W 1979 r. firma Nidec jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek bezszczotkowy silnik prądu stałego do komputerowych dysków twardych. Od tego czasu stała się światowym liderem w produkcji silników, mającym około 300 przedsiębiorstw zależnych zatrudniających na całym świecie 110 tys. osób, z roczną sprzedażą przekraczającą 1 bilion JPY. Silniki, napędy, generatory i powiązane produkty firmy Nidec można spotkać w szerokiej gamie zastosowań takich jak komputery, smartfony, artykuły gospodarstwa domowego, samochody, roboty i wiele innych.

O firmie Leroy-Somer:
Leroy-Somer jest jednym z największych na świecie producentów elektromechanicznych i elektronicznych systemów napędowych (silniki elektryczne, motoreduktory, napędy o zmiennej prędkości obrotowej) oraz największym producentem alternatorów przemysłowych. Firma ta, będąca częścią grupy Nidec od 1 lutego 2017, zatrudnia 8000 pracowników w 28 zakładach produkcyjnych oraz 470 punktach sprzedaży i obsługi serwisowej na całym świecie.


Nidec Industrial Automation Poland Sp.zo.o
Ul. Bałtycka 6
61-014 Poznań
Poland
Kłos Monika
Phone : (+48) 61 87 43 713
Fax : (+48) 61 87 43 704
monika.klos@mail.nidec.com

LEROY-SOMER
Groupe NIDEC
Boulevard Marcellin Leroy
CS10015
16915 Angouleme Cedex 9
FERRANT Agnès
Phone : +33 5 45 64 44 14
Fax : +33 5 45 64 44 24
Agnes.FERRANT@mail.nidec.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *