Wydarzenia

Light+Building w Polsce? – to możliwe!

By  | 

Największe w Europie targi oświetlenia i automatyzacji budynków odbywają się w dwuletnim cyklu we Frankfurcie nad Menem. Tym razem jednak po ich zakończeniu w trasę po Europie ruszyła ciężarówka pełna zaprezentowanych podczas wydarzenia nowości. Jednym z jej przystanków będzie Warszawa.

Choć targi Light+Building 2018 dawno już za nami, pokazane podczas nich po raz pierwszy technologiczne innowacje dopiero nabierają rozpędu. Firma TRILUX postanowiła potraktować tę frazę całkiem dosłownie – w trasę ruszyła ciężarówka wypełniona oświetleniowymi nowościami, które miały swoją premierę podczas L+B 2018. Jednym z 40 punktów jej europejskiego tournée będzie Polska.

Mobilny showroom zatrzyma się w Warszawie 12 lipca. Prócz innowacyjnych rozwiązań z zakresu human centric lighting znajdują się w nim najnowsze oprawy oświetleniowe i inteligentne systemy zarządzania pracą instalacji. Wóz oraz znajdujące się w nim stanowiska prezentacyjno-informacyjne będą dostępne dla odwiedzających od godz. 10 do 16 pod siedzibą TRILUX Polska, ul. Posag 7 Panien 1. Wstęp wolny.

Co?
Okazja, by zobaczyć najbardziej innowacyjne rozwiązania automatyki oświetleniowej i nowoczesne oprawy – w tym wyróżnioną nagrodą Design+ lampę Bicult LED

Gdzie?
Siedziba TRILUX Polska, ul. Posag 7 Panien 1, Warszawa

Kiedy?
12 lipca 2018, 12:00 – 16:00


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *