Nowości produktowe

Maksymalnie odporna na zmywanie etykieta!

By  | 

Konstrukcje obwodów drukowanych są coraz mniejsze i coraz bardziej złożone, w związku z czym w montażu stosowane są coraz intensywniejsze procesy mycia i środki myjące. Nowa poliamidowa etykieta B-777 firmy Brady została zaprojektowana po to, by przylegać i zachować czytelność umożliwiającą identyfikowalność podczas wielu cykli intensywnego płukania.

Identyfikowalność w cyklach intensywnego płukania
Sektor montażu obwodów drukowanych wdraża procesy mycia bardziej agresywnymi środkami po to, by usuwać zanieczyszczenia z coraz mniejszych i coraz bardziej złożonych obwodów. W procesach płukania stosuje się duże ilości wody w warunkach podwyższonego ciśnienia, a także zasadowe środki chemiczne o wyższej wartości pH oraz wyższe temperatury niż w standardowych instalacjach mycia. Etykieta B-777 firmy Brady została zaprojektowana tak, by przylegać do wyrobu mimo tych ekstremalnych warunków i zapewniać pełną identyfikowalność obwodów.

Nowa etykieta i taśma barwiąca na potrzeby identyfikowalności
W połączeniu z nowa taśmą barwiącą R-6300 nowa etykieta B-777 UltraTemp dobrze sprawdza się w procesach intensywnego mycia z lutowaniem rozpływowym i bez niego. Biała, poliamidowa etykieta B-777 z połyskiem oferuje doskonałą odporność na oddziaływanie szorstkich topników i lutowanie na fali, sprawdzając się w temperaturach do 300°C. Etykieta jest również zoptymalizowana pod kątem zadruku małą czcionką lub kodem kreskowym i dostępna w indywidualnych rozmiarach.

Druk i nakładanie w zakładzie
Etykieta B-777 UltraTemp przeznaczona do intensywnych procesów płukania idealnie współpracuje z systemem druku i nanoszenia etykiet BSP™61, podajnikiem etykiet ALF oraz innymi systemami do automatycznego nakładania. Łącznie stanowią one niezawodne i elastyczne rozwiązanie do zastosowań produkcyjnych w warunkach wysokiej temperatury. Firmy, które nie chcą drukować etykiet na potrzeby identyfikowalności w zakładzie, mogą zamówić zadrukowane etykiety B-777 i wykorzystywać je w procesach intensywnego płukania.

Napisz na adres emea_request@bradycorp.com i odbierz broszurę lub zestaw próbek.


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.


Na Pántoch 18
831 06 Bratislava, Slovakia
– –
Phone : +421 2 3300 4800
Fax : +421 2 3300 4801
emea_request@bradycorp.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *