O Magazynie

Małogabarytowa śruba niegubna do zastosowań w ciasnych przestrzeniach.

By  | 

Firma Southco poszerzyła ostatnio ofertę śrub niegubnych o wersję niskoprofilową zaprojektowaną do zastosowań w aplikacjach o ekstremalnie ograniczonej przestrzeni montażowej. Miniaturowe, niskoprofilowe śruby niegubne serii 52 charakteryzują się mniejszą o 25% wysokością instalacyjną od standardowych śrub serii 52, pozwalającą na zastosowania w ciasnych przestrzeniach.

Śruby niskoprofilowe serii 52 są dostępne z metalowym wykończeniem oraz z nakładką z tworzywa sztucznego, pełniącą jednocześnie funkcję wizualnego wskaźnika punktów dostępowych. Pozwala to projektantowi oznaczać punkty dostępowe korzystając ze standardowych lub niestandardowych opcji kolorystycznych. Śruby te występują w wersjach press-in i SMT (Surface Mount Technology), co daje różne możliwości ich montażu i demontażu. Dostępne wersje do dokręcania za pomocą narzędzi i z gałką do dokręcania ręcznego dają wiele możliwości mocowania drzwiczek, paneli i innych komponentów przy ograniczonej przestrzeni montażowej.

Menadżer produktów globalnych Jim Grady powiedział, “Najnowsza śruba niegubna z oferty Southco zajmuje mniej miejsca w pionie, co czyni ją idealną do zastosowań w aplikacjach, w których istnieje konieczność zredukowania wysokości instalacyjnej, na przykład przy montażu metalowych paneli obudów i płytek drukowanych.”

Więcej informacji dotyczących funkcjonalności miniaturowych śrub niegubnych można uzyskać na stronie www.southco.com, wysyłając email do całodobowego działu obsługi klienta na adres info@southco.com, telefonicznie pod numerem 610-459-4000 lub faksem pod numerem 610-459-4012.


Firma Southco z pasją koncentruje się na dostarczaniu niestandardowych rozwiązań inżynieryjnych i zapewnieniu globalnego wsparcia dla klientów. Aspiruje do miana wirtualnego centrum inżynieryjnego dla rozwiązań dostępowych realizowanych przez klientów oraz stara się zapewnić najwyższą jakość i satysfakcję. Southco prowadzi prace konstrukcyjne i badawczo-rozwojowe pozwalające zaoferować możliwie najlepsze rozwiązanie każdego problemu inżynieryjnego z zakresu systemów dostępu.


Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *