Wydarzenia

MOVIDA zaprasza do technicznej wizyty w zakładzie Michelin Polska S.A.

By  | 

Już w maju techniczno-jakościowa wizyta Dyrektorów i Kierowników ds. Jakości oraz Jakości Dostawców w Michelin Polska

Najlepsze praktyki i inspiracje z rynku podczas III edycji masterclass FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, które odbędzie się w Olsztynie w dniach 22-23-24 maja 2018 roku.

MOVIDA zaprasza do techniczno-jakościowej wizyty w zakładzie Michelin Polska S.A., który po raz pierwszy zaprezentuje swoje linie produkcyjne tak licznemu gronu ekspertów-praktyków – osób zarządzających jakością z największych firm produkcyjnych z całej Polski. Olsztyńska fabryka Michelin jest największą fabryką opon w Polsce i jednym z największych zakładów produkcyjnych Michelin na świecie.

Motyw przewodni forum to PROAKTYWNE zarządzanie jakością dostawców i budowanie KULTURY JAKOŚCI, które w połączeniu z odpowiednio dobranymi narzędziami wpływają na skuteczność rozwoju dostawców i jakość produktów. Omówimy również temat roli dostawcy w procesie PROJEKTOWANIA NOWEGO WYROBU. Czy dostawca może pomóc w TWORZENIU INNOWACJI? Aby się przekonać, co o tym sądzą inni eksperci i jakie rozwiązania wdrożyli w swoich organizacjach, zapraszamy na konferencję.

Więcej informacji: http://movida.com.pl/wydarzenia/forum-jakosc-dostawcow-maj-2018


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *