Wydarzenia

Multibranżowe XI FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU 3-4-5 października 2017 r.

By  | 

Multibranżowe XI FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU
3-4-5 października 2017 r.


OPTYMALIZACJA, PREDYKCJA, AUTOMATYZACJA, INTEGRACJA – NAJLEPSZE PRAKTYKI

Jak co roku w październiku organizowane jest, cieszące się ogromnym uznaniem wśród szefów UR, PRESTIŻOWE multibranżowe XI FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU, które odbędzie się w dniach 3-4-5 października 2017 roku.

ikonka-sur 2017Podczas Forum dogłębnej analizie i dyskusji poddane zostaną tematy związane z aktualnymi TRENDAMI W OBSZARZE UTRZYMANIU RUCHU, EWOLUCJĄ modelu optymalnego utrzymania ruchu i STRATEGIAMI zarządzania, optymalizacją systemów, procesów, kosztów i ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH.

Obecne kierunki to nadal EFEKTYWNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ, a coraz większego znaczenia nabiera AUTOMATYZACJA. W kontekście wymagań nowoczesnego przemysłu przyszłość to PREDICTIVE MAINTENANCE 4.0. Podkreśla się, jak ważne jest umiejętne wykorzystanie technologii i PRZETWARZANIA DANYCH oraz integracja różnych źródeł danych do monitorowania działań operacyjnych w czasie rzeczywistym, a co za tym idzie PROGNOZOWANIE przy użyciu odpowiednich NARZĘDZI ANALITYCZNYCH.

W trakcie Forum, będzie możliwość zobaczyć na żywo podczas „SUR Session” funkcjonowanie utrzymania ruchu oraz produkcji w zakładzie produkcyjnym Pilkington Automotive w Chmielowie. Wizyta poprzedzona jest merytoryczną prelekcją, a kończy się dyskusją
Spotkanie uzupełnią wyjątkowe wieczory z grami integracyjnymi, które pozwolą uczestnikom szybko i miło poznać się ze sobą, by w doborowym gronie wymieniać doświadczenia i nawiązywać nowe kontakty.

Forum należy do najbardziej prestiżowych spotkań tego typu w Polsce. W latach 2007-2016 podczas corocznego Forum SUR MOVIDA miała przyjemność gościć ponad 470 osób zarządzających utrzymaniem ruchu z ponad 280 firm. Omówione zostało ponad 180 studiów przypadków. Zadowoleni klienci odpowiadający za politykę utrzymania ruchu w firmach – szefowie działów utrzymania ruchu – wypowiadają się bardzo pozytywnie o tych spotkaniach i bardzo często podkreślają ich praktyczny charakter, a po wdrożeniu usprawnień wracają na konferencje MOVIDA, by podzielić się doświadczeniem i zaczerpnąć nowych inspiracji.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:
Katarzyna Dutkalska
Project Manager
507 191 536
kdutkalska@movida.com.pl.

Opinie uczestników poprzedniej edycji:

„Konferencja przygotowana PERFEKCYJNIE POD KĄTEM MERYTORYCZNYM. Profesjonalni prelegenci. Możliwość nawiązania relacji podczas kolacji integracyjnych.”
Ekspert Techniczny w Dziale Utilities, Procter and Gamble Operations Polska Sp. z o.o., X Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2016

BARDZO CIEKAWA TEMATYKA I PRZYKŁADY Z ŻYCIA. Profesjonalizm pracowników organizatora. Spotkanie godne polecenia.”
Mistrz UR, Mahle Polska Sp. z o.o., X Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2016

„Forum pozwoliło mi na rozszerzenie znajomości sposobów działania SUR w innych zakładach. WIELE CIEKAWYCH I SKUTECZNYCH ROZWIĄZAŃ MOGĘ W CZĘŚCI WPROWADZIĆ LUB ZMODYFIKOWAĆ W MOIM ZAKŁADZIE. Obsługa pracowników MOVIDA- bardzo miła, pomocna i bardzo dostępna. POLECAM PRACOWNIKOM SUR KOLEJNE FORUM, WARTO BYĆ OBECNYM DLA ROZWOJU OSOBISTEGO I SWOJEJ FIRMY.
Lider Utrzymania Ruchu, Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A., X Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2016r

ZNAKOMITA, KOLEŻEŃSKA ATMOSFERA i miła obsługa. Forum i przedstawiane na nim koncepcje specjalistów ZAINSPIROWAŁY MNIE DO PEWNYCH DZIAŁAŃ W MOJEJ DZIEDZINIE.”
Koordynator Utrzymania Ruchu, Cooper Standard Sp. z o.o., X Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2016r

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *