Wydarzenia

NCDC Business Race – z biura na sztafety

By  | 

Pracownicy B&R lubią sport, zarówno uprawiany indywidualnie, jak i w zespole, czego dowodem jest udział w NCDC Business Race. Jest to bieg sztafetowy dla firm, insytucji i organizacji działających na terenie Szczecina oraz okolic.

Impreza biegowa odbyła się 10 czerwca w malowniczym Parku Kasprowicza. Inicjatorem wydarzenia była polsko-duńska firma NCDC, która inspirację zaczerpnęła z Danii, gdzie biegi sztafetowe wśród firm, są już stałym elementem kultury.

Zawodnicy B&R pod szyldem B&R Running Team mogli sprawdzić się w cztero kilometrowej trasie (4 x 4 km) na zróżnicowanym terenie, co pozwoliło im wykazać sportowe zacięcie. Rywalizacja była niemała, wystartowało bowiem ponad 200 firm, z różnych branż, w tym nasi klienci.

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Wyścig został połączony z piknikiem, który stał się przyczynkiem do wspólnych rozmów, posiłku i przede wszystkim relaksu po emocjach związanych ze sportową rywalizacją. Poza sportowym duchem, zawodnikom towarzyszyła aura zabawy i integracji. Uwieńczeniem wysiłków było uhonorowanie biegaczy medalami podczas wspólnego biesiadowania.

NCDC Business Race to nie tylko jednodniowy wyścig, to również spotkania załogi na wspólnych treningach, spotkanie podczas pasta party, wspólny czas „po godzinach”, dlatego jest to czas, który buduje przyjaźnie i relacje w zespole.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *