Energetyka

Nowa Biała Księga pomaga managerom obiektów oraz managerom IT w określeniu najlepszego sposobu konserwacji zasilaczy UPS

By  | 

Firma Eaton, oferująca energooszczędne rozwiązania, opublikowała nową Białą Księgę mającą na celu pomoc organizacjom w opracowaniu najlepiej dopasowanej do potrzeb strategii utrzymania zasilacza UPS. W podsumowaniu „W jaki sposób wybrać odpowiednią metodę serwisowania zasilacza UPS” przedstawione zostały zalety i wady  czterech najczęściej wybieranych rozwiązań, tak aby dostarczyć czytelnikom obszernych informacji pomocnych w maksymalizacji ochrony zapewnianej przez zasilacz UPS.

„Tak jak zostało to wyjaśnione w Białej Księdze, konserwacja urządzeń pełni krytyczną rolę w zapewnieniu ciągłości działalności biznesowej”- komentuje Fabio Mazza, Manager ds. Marketingu Usług w firmie Eaton.

Nasze zapisy informują, że ponad 25% wizyt konserwacyjnych prowadzi do działań korygujących. Udowadnia to ich wysokie znaczenie, ponieważ dzięki tym właśnie wizytom jesteśmy w stanie rozwiązać potencjalne problemy, zanim przerodzą się w zakłócenia, a w najgorszym przypadku doprowadzą do przestojów.

EPE007291 - UPS service

Zasilacze awaryjne każdego z producentów są złożonymi urządzeniami pełniącymi kluczową rolę w zapewnieniu ciągłości działalności biznesowej, mimo to nawet najlepsze z nich mogą ulec awarii i doprowadzić do niebezpieczeństwa, jeżeli nie będą w odpowiedni sposób konserwowane. Znalezienie i przyjęcie prawidłowego rozwiązania pomoże operatorom w uniknięciu ryzyka, przy jednoczesnym zwiększeniu zwrotu z inwestycji oraz zmaksymalizowaniu okresu eksploatacji zasilacza UPS. Niezależnie od dokładnego przebiegu działań, plan zapobiegawczy jest kluczowy dla minimalizowania zakłóceń w prowadzeniu działalności gospodarczej i przedłużania żywotności sprzętu.

Poza przeglądem opcji konserwacyjnych, Biała Księga przedstawia także tabelę najczęściej zadawanych pytań dotyczących wyboru dostawcy usług oraz planu. Podczas przeglądania odpowiedzi użytkownicy będą w stanie określić, która ze strategii w najlepszy sposób zaspokoi ich potrzeby.

Aby pobrać Białą Księgę odwiedź: www.eaton.eu/upsservice-whitepaper.

Więcej informacji na temat rozwiązań Power Quality dostępnych jest na stronach www.eaton.pl/powerquality oraz www.eaton.pl. Aktualności dostępne są na kanale (@ETN_EMEA) komunikatora Twitter oraz na stronie firmy (Eaton) w serwisie LinkedIn.


Informacje o firmie Eaton

Sektor elektryczny Eaton jest globalnym liderem w dziedzinie dystrybucji zasilania i zabezpieczenia obwodów; zabezpieczenia zasilania zapasowego; regulacji i automatyki; oświetlenia i bezpieczeństwa; rozwiązań strukturalnych i sprzętu instalacyjnego; rozwiązań do pracy w surowych i niebezpiecznych warunkach; a także usług inżynieryjnych. Dzięki swojemu zestawowi globalnych rozwiązań Eaton jest w stanie sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom w zarządzaniu zasilaniem elektrycznym dnia dzisiejszego.

Eaton to przedsiębiorstwo zarządzające zasilaniem, którego sprzedaż w 2015 r. wyniosła 20,9 mld USD. Eaton oferuje energooszczędne rozwiązania wspomagające efektywne zarządzanie wykorzystaniem energii elektrycznej, hydraulicznej i mechanicznej w sposób bardziej skuteczny, bezpieczny i zrównoważony. Eaton zatrudnia ponad 95 000 pracowników i oferuje swoje produkty w ponad 175 krajach. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.eaton.eu.


Kontakt dla czytelników:
Eaton Electric Sp. z o.o.,
Biuro Warszawa,
ul. Krakowiaków 34,
02-255 Warszawa, Poland.
Tel: +48 22 320 5050,
Email: pl-warszawa@eaton.com

Kontakt dla prasy:
Kate Siwek,
Technical Publicity,
Tel: +44 (0)1582 390980,
Email: ksiwek@technical-group.com

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *