Nowości produktowe

Nowa etykieta rozpuszczająca się w ciągu 30 sekund od kontaktu z wodą

By  | 

Nowa, papierowa etykieta rozpuszczalna w wodzie B-403 firmy Brady Corporation całkowicie rozpuszcza się w ciągu 30 sekund od kontaktu z ciepłą wodą nie niszcząc powierzchni ani nie pozostawiając resztek kleju. B-403 to idealne rozwiązanie do identyfikacji elementów, które wymagają powtórnej identyfikacji po każdym użyciu. Etykieta posiada szerokie zastosowanie w laboratoriach, transporcie, logistyce i innych branżach przemysłowych.

Szybko i łatwo
Papierowa etykieta rozpuszczalna w wodzie B-403 jest samoprzylepna i bardzo łatwa do aplikowania. Kontakt z ciepłą wodą sprawia, że etykieta całkowicie rozpuszcza się w ciągu 30 sekund nie uszkadzając powierzchni, na którą była aplikowana i nie zostawiając żadnych resztek. Etykieta B-403 zmniejsza nakład pracy potrzebny do zdejmowania etykiet, ułatwia konserwację filtrów i odpływów oraz pozwala na łatwą identyfikację powtórną elementów wielokrotnego użytku w różnych branżach.

Szeroka gama powierzchni aplikacji
Nowa etykieta rozpuszczalna w wodzie dobrze przylega do większości powierzchni, w tym do szkła, stali nierdzewnej, aluminium, tworzyw sztucznych i innych materiałów. Dzięki temu ta etykieta jest doskonałym rozwiązaniem do tymczasowej identyfikacji kontenerów, skrzyń i towarów szklanych, pozwalając także minimalizować ilość odpadów.

Druk na miejscu
Rozpuszczalne w wodzie etykiety można drukować na miejscu w dowolnym zakładzie na stacjonarnej drukarce firmy Brady. Drukarki kompatybilne z etykietą B-403 to BBP12, S3100, BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37 i drukarka przemysłowa BradyPrinter i7100 z taśmą barwiącą R4300.

Obejrzyj, jak działają te etykiety i zamów próbkę do testów na stronie internetowej Brady.


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *