Nowości produktowe

Nowa, inteligentna drukarka etykiet o doskonałej wydajności

By  | 

Nowa, przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i5100 firmy Brady Corporation to inteligentne urządzenie, które odznacza się doskonałą wydajnością i potrafi wydrukować ponad 1200 różnych standardowych etykiet identyfikacyjnych oraz etykiet niestandardowych, robionych na zamówienie.

Inteligentna drukarka w sieci
Nowa, przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i5100 automatycznie komunikuje się z aplikacjami do projektowania etykiet firmy Brady Corporation, materiałami eksploatacyjnymi do etykiet i taśmami barwiącymi, zapewniając sprawną i szybką konfigurację drukarki. Jej intuicyjny, kolorowy ekran dotykowy posiada funkcję monitorowania statusu etykiet i druku, dzięki czemu użytkownicy wiedzą, kiedy zainstalowana taśma barwiąca nie jest optymalnie dopasowana do zamontowanych materiałów etykietowych. Dzięki samocentrującemu się uchwytowi na rolki oraz automatycznej kalibracji i konfiguracji etykiet, etykiety Brady można z łatwością umieścić w drukarce. Dodatkowo drukarka posiada szereg standardowych portów do podłączenia urządzeń zwykle wykorzystywanych w środowiskach przemysłowych.

Doskonała wydajność drukowania
Dzięki drukowi w rozdzielczości 300 i 600 dpi BradyPrinter i5100 oferuje niezwykle wyraźny, wysokiej jakości druk na niezawodnych etykietach klasy przemysłowej o szerokości od 5 do 110 mm. Drukarka wyposażona jest w mocny, 32-bitowy procesor 800 MHz i drukuje z prędkością do 300 mm/s w rozdzielczości 300 dpi. Wymienne rolki dociskowe pozwalają osiągnąć maksymalną wydajność pracy drukarki, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Niezawodne etykiety klasy przemysłowej
Drukarka BradyPrinter i5100 może drukować na 70 różnych materiałach, ponad 1200 standardowych etykietach i etykietach robionych na zamówienie. Zastosowanie drukarki obejmuje specjalistyczne i standardowe etykiety produktowe, etykiety w elektronice i etykiety obwodów drukowanych, etykiety logistyczne i śledzenia zasobów w ruchu, etykiety identyfikacyjne kabli i komponentów, a także etykiety do próbek laboratoryjnych.

Zobacz, jak działa BradyPrinter i5100 na stronie internetowej Brady.


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *