IT

Nowa platforma o przemyśle 4.0 właśnie wystartowała

By  | 

„Chcemy dzielić się wiedzą, chcemy wzbudzić dyskusję, chcemy inspirować i dać się zainspirować.” – to główne przesłanie platformy APA Lab., której pomysłodawcą jest firma APA Group. Jak się okazuje, wiedzę ekspercką na najwyższym poziomie można przekazywać w taki sposób, aby zaciekawiła ona zarówno fachowców, jak i pasjonatów. A zatem w sposób wysoce merytoryczny i jednocześnie przystępny.

Apa Lab. to miejsce, w którym interesujące treści znajdą pracownicy biur projektowych, project managerowie, inżynierowie, programiści, konsultanci techniczni, automatycy czy elektrycy. Jednak nie tylko oni, bo także osoby, dla których nowinki techniczne są po prostu pasją, hobby i sposobem na poszerzanie wiedzy.

Będziemy pisali zarówno o rozwiązaniach dla biznesu i przemysłu, jak i o sprawach bardziej codziennych, istotnych dla naszych miast, miejsc pracy i przestrzeni, w której żyjemy. Na platformie znajdzie się miejsce na wywiady z praktykami branży, prezentowanie najciekawszych innowacji, czy relacje z największych targów i wydarzeń branżowych na świecie – mówi Artur Pollak, prezes zarządu APA Group i główny pomysłodawca projektu.

 

Z publikacji pojawiających się na APA Lab. będzie można dowiedzieć się między innymi:

  • jak oszczędzać energię w dużym przedsiębiorstwie i na mniejszą skalę,
  • jak mają się w Polsce inteligentne domy i miasta,
  • jakie produkty i projekty w zakresie przemysłu 4.0 i nowych technologii są właśnie wprowadzane i wdrażane.

Nowa platforma jest zbudowana tak, by ułatwić komunikację z czytelnikami. Dzięki temu będą tam pogłębiane nie tylko tematy, które za ważne uzna redakcja, ale także te, które zasugerują czytelnicy. Wszystko po to, by wyjść naprzeciw ich potrzebom. Wiadomości wysyłane przez fan page oraz przycisk „Napisz do nas” pozwolą stworzyć wyjątkowe, współtworzone przez samych odbiorców miejsce w sieci.

 APA Lab

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *