Nowości produktowe

Nowa przywieszka do kabli dedykowana dla transportu publicznego w pełni zgodna z normą EN-45545-2

By  | 

Nowa przywieszka Mass Transit B-348 firmy Brady Corporation spełnia warunki minimalnej emisji dymu i braku halogenów zgodne z najbardziej rygorystycznymi normami dla kolei podziemnej. Przywieszkę można zadrukować w zakładzie lub w terenie i stanowi ona praktyczne rozwiązanie dla producentów z branży publicznego transportu na potrzeby identyfikacji grubych kabli i ich wiązek.

Prosta identyfikacja grubych kabli i ich wiązek
Przywieszka Mass Transit B-348 firmy Brady Corporation pozwala przedsiębiorstwom na identyfikację grubych kabli i ich wiązek spiętych opaskami w autobusach i pojazdach szynowych. Przywieszka jest dostępna w kolorze białym i żółtym, występuje w czterech rozmiarach. Przywieszka stanowi dodatek do bezhalogenowych koszulek termokurczliwych o niskiej emisji dymu B-7641, które można stosować do identyfikacji pojedynczych kabli przed punktami ich przyłączenia.

Pełna zgodność z przepisami dla kolei podziemnej
Podobnie jak koszulka termokurczliwa do kabli B-7641 przywieszka B-348 spełnia najbardziej rygorystyczne warunki norm dla kolei podziemnej. Przywieszka jest w pełni zgodna z wymaganiami w zakresie niskiej emisji dymu i braku halogenów opisanymi w normie EN-45545-2 „ Wymagania dla materiałów i elementów w zakresie właściwości ogniowych”, w tym R-22 (wewnętrzne) i R-23 (zewnętrzne) dla poziomu ryzyka 3. Przywieszka Mass Transit jest również zgodna z brytyjską normą BS6853.

Możliwość druku w zakładzie lub w terenie
Na stacjonarnych drukarkach w zakładzie wydrukować można dużą ilość przywieszek Mass Transit, natomiast używając drukarek mobilnych można szybko oznakować kable pozostające bez identyfikacji w terenie. Drukarki kompatybilne z przywieszką B-348 to mobilne drukarki etykiet BMP61 i BMP71 oraz drukarki w ramach systemów stacjonarnych, takie jak BBP12, BBP33, czy przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i7100.

Próbki przywieszek możesz zamówić na stronie internetowej Brady.


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.


Na Pántoch 18
831 06 Bratislava, Slovakia
– –
Phone : +421 2 3300 4800
Fax : +421 2 3300 4801
emea_request@bradycorp.com


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *