Nowości produktowe

Nowa seria małogabarytowych zamków obrotowych firmy southco

By  | 

Firma Southco powiększyła w ostatnim czasie ofertę zamków obrotowych o zamek R4-10 w wersji ze zintegrowanym wspornikiem. Nowy model, wyposażony we wspornik do montażu linki eliminuje konieczność stosowania dodatkowych komponentów podczas instalacji.

10646-R4-10-Cable_Mounting_Bracket-1000x1000-0Zaprojektowana przez Southco konstrukcja ze zintegrowanym wspornikiem umożliwia tanią instalację zamka obrotowego w wielu aplikacjach, w tym w pojazdach terenowych, na statkach i w maszynach przemysłowych. Model R4-10 ze zintegrowanym wspornikiem zajmuje minimalną przestrzeń wewnątrz obudowy, zawiera ukryte zatrzaski i zapewnia duży poziom bezpieczeństwa.

Zamki R4 są wykonywane ze stali odpornej na korozję lub stali nierdzewnej i zawierają zintegrowany zderzak oraz jedno- lub dwustopniowy zatrzask. Mogą współpracować z siłownikami mechanicznymi i elektronicznymi oraz z linkami z oferty Southco, wraz z którymi stanowią kompletny system zamka obrotowego.

Menadżer produktów globalnych, Cynthia Bart mówi, “Najnowszy zamek obrotowy Southco ze zintegrowanym wspornikiem jest łatwy w instalacji, tani i może być obsługiwany zdalnie w różnych aplikacjach przemysłowych.”

Więcej informacji na temat kompletnej linii zamków obrotowych R4 można znaleźć na stronie www.southco.com, wysyłając email do całodobowego oddziału obsługi klienta na adres info@southco.com oraz pod numerem telefonu 01905 346722.


Firma Southco z pasją koncentruje się na dostarczaniu niestandardowych rozwiązań inżynieryjnych i zapewnieniu globalnego wsparcia dla klientów. Aspiruje do miana wirtualnego centrum inżynieryjnego dla rozwiązań dostępowych realizowanych przez klientów oraz stara się zapewnić najwyższą jakość i satysfakcję. Southco prowadzi prace konstrukcyjne i badawczo-rozwojowe pozwalające zaoferować możliwie najlepsze rozwiązanie każdego problemu inżynieryjnego z zakresu systemów dostępu.


Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *