Automatyka i mechanika

Nowa seria małogabarytowych zamków obrotowych

By  | 

Nowa seria małogabarytowych zamków obrotowych firmy Southco z bezpośrednim odryglowaniem, bez pomocy linki.

Firma Southco po raz kolejny rozszerza znaną linię zamków obrotowych, wprowadzając na rynek model R4-10 z bezpośrednim odryglowaniem. Może on być odryglowany za pomocą przycisku lub dźwigienki, bez potrzeby montażu dodatkowej linki ani pręta. Gumowe pokrycie wycisza uderzenia pomiędzy zamkiem i spustem, ograniczając hałas w trakcie pracy.

Model R4-10 z bezpośrednim odryglowaniem charakteryzuje się uproszczoną konstrukcją, mogącą znaleźć zastosowanie w aplikacjach o małej odległości pomiędzy zamkiem obrotowym i spustem. Dodatkową zaletą konstrukcji z bezpośrednim odryglowaniem jest możliwość zamontowania zamka i spustu po dwóch stronach drzwi.

Dzięki prostej konstrukcji, zamek R4-10 z bezpośrednim odryglowaniem zajmuje minimalną przestrzeń wewnątrz obudowy, pozwalając ukryć mechanizm zatrzaskowy i zwiększyć bezpieczeństwo. Został on wykonany ze stali odpornej na korozję i stali nierdzewnej. Zawiera wbudowany zderzak i doskonale nadaje się do zastosowań w wielu sektorach przemysłu. Dodatkowo, zamki obrotowe R4 mogą współpracować z różnymi typami spustów mechanicznych i elektronicznych oraz linek z oferty Southco, tworząc kompletny system zamknięć obrotowych.

Menadżer produktów globalnych, Cynthia Bart dodaje, “Najnowszy element Southco dodany do naszej serii zamknięć obrotowych R4 może znaleźć zastosowanie do bezpośredniego odryglowywania drzwi bez pomocy linki wszędzie tam, gdzie występuje mała odległość pomiędzy zamkiem obrotowym i spustem.”

Więcej informacji na temat kompletnej linii zamków obrotowych R4 można znaleźć na stronie www.southco.com, wysyłając email do całodobowego oddziału obsługi klienta na adres info@southco.com, pod numerem telefonu 610-459-4000 oraz pod numerem faksu 610-459-4012.


Firma Southco z pasją koncentruje się na dostarczaniu niestandardowych rozwiązań inżynieryjnych i zapewnieniu globalnego wsparcia dla klientów. Aspiruje do miana wirtualnego centrum inżynieryjnego dla rozwiązań dostępowych realizowanych przez klientów oraz stara się zapewnić najwyższą jakość i satysfakcję. Southco prowadzi prace konstrukcyjne i badawczo-rozwojowe pozwalające zaoferować możliwie najlepsze rozwiązanie każdego problemu inżynieryjnego z zakresu systemów dostępu.


Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com


Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *