Nowości produktowe

Nowa seria ramion pozycjonujących o regulowanej wysokości do montażu monitorów

By  | 

Firma Southco poszerza swoją ofertę ramion pozycjonujących do wyświetlaczy o dwie nowe wersje pozwalające na precyzyjne regulowanie wysokości monitora lub wyświetlacza, zgodnie z preferencjami użytkownika. Rozszerzona seria AV-D32 obejmuje ramię uchylno-obrotowe z przegubem pionowym (serii V) oraz ramię dwusegmentowe (serii W) zaprojektowane do precyzyjnej kontroli i dostosowania do potrzeb użytkownika.

10630-AV-D32_V-W_Series_Press_Release-1000x1000-0Seria V obejmuje ramiona z pionowym przegubem zapewniające regulację przechyłu, obrotu i wysokości, dostępne w wersjach do montażu na ścianie i stole. Seria W oferuje tą samą funkcjonalność, przy czym zawiera dodatkowe dolne ramię zwiększające zasięg ruchu. Ponadto, ramię to może zostać zamocowane poziomo do stołu lub mobilnego wózka i jest dostępne z opcjonalnym mechanizmem blokującym, zabezpieczającym ustawioną wysokość.

Wraz z nową funkcją regulacji wysokości, ramiona serii AV-D32 oferują ten sam, zweryfikowany czas bezawaryjnej pracy i łatwość obsługi, jak pozostałe rozwiązania montażowe z oferty Southco. Ramiona serii AV-D32 zapewniają kompatybilność ze standardem VESA, zawierają wewnętrzne kanały do prowadzenia kabli oraz charakteryzują się opływową konstrukcją z minimalną liczbą łączeń, co ułatwia konserwację i czyszczenie.

Menadżer produktów globalnych Todd Schwanger dodaje, “Dzięki konstrukcji z pionowym przegubem, ramiona serii AV-D32 pozwalają na ustawienie wyświetlacza lub monitora na żądanej przez użytkownika wysokości, równocześnie zapewniając jego pewne trzymanie przy obsłudze ekranu dotykowego, w obecności wibracji oraz w przypadku montażu na nierównych powierzchniach.”


Więcej informacji dotyczących funkcjonalności oferowanych przez Southco ramion pozycjonujących do wyświetlaczy można znaleźć na stronie www.southco.com/av, wysyłając e-mail do całodobowego centrum obsługi klienta na adres info@southco.com, telefonicznie pod numerem 610-459-4000 lub wysyłając faks pod numer 610-459-4012.


Firma Southco
z pasją koncentruje się na dostarczaniu niestandardowych rozwiązań inżynieryjnych i zapewnieniu globalnego wsparcia dla klientów. Aspiruje do miana wirtualnego centrum inżynieryjnego dla rozwiązań dostępowych realizowanych przez klientów oraz stara się zapewnić najwyższą jakość i satysfakcję. Southco prowadzi prace konstrukcyjne i badawczo-rozwojowe pozwalające zaoferować możliwie najlepsze rozwiązanie każdego problemu inżynieryjnego z zakresu systemów dostępu.


Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com


Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *