Nowości produktowe

Nowa, wysokowydajna drukarka do identyfikacji kabli od Brady.

By  | 

Nowa drukarka etykiet BMP™61 zapewnia znakomitą efektywność dostosowaną do Twoich oczekiwań i wymogów. Jest mobilna, szybka, a dzięki bezprzewodowej łączności realizuje wiele zadań z zakresu identyfikacji korzystając z szerokiej gamy trwałych etykiet do zadruku.

Wysoka wydajność
Nowa drukarka termotransferowa BMP™61 przeznaczona jest do szybkiej i wydajnej identyfikacji przewodów, kabli i komponentów. Dzięki materiałom o wysokich parametrach, które sprawdzają się nawet w najbardziej ekstremalnych zastosowaniach przemysłowych, drukarka etykiet BMP61 to solidny partner w terenie i niezawodna maszyna w warsztacie.

Jeśli osiągnięciom Twojego zakładu dorównać mogą tylko najlepsi, wytrzymała i niezawodna drukarka BMP61 z pewnością spełni oczekiwania i stanie się naturalnym pierwszym wyborem do zadań identyfikacji na długie lata.

8732-rsz_bmp61_printer_datacomm_appNajważniejsze funkcje drukarki
Wytrzymała i przenośna drukarka BMP61 dostępna jest w wersji obsługującej łączność bezprzewodową, z oprogramowaniem do tworzenia etykiet LabelMark oraz aplikacjami mobilnymi Brady. Teraz możesz w łatwy sposób zaprojektować etykietę lub wysłać jej projekt za pomocą smartfona do drukarki BMP61, która błyskawicznie i bez problemu wydrukuje żądany format. W przypadku dużej liczby wzorów można je przenieść z komputera korzystając z portów USB drukarki. Sprawdź etykietę przed drukiem na dużym, kolorowym ekranie dotykowym, dzięki czemu unikniesz błędnych wydruków i strat na materiale. Dzięki wskaźnikom na ekranie dowiesz się, czy do ukończenia zadania wystarczy tuszu i etykiet.

Etykiety na każde potrzeby
Wytrzymała drukarka termotransferowa BMP61 jest kompatybilna z 600 rodzajami etykiet i taśm barwiących. Każde zestawienie materiałów stanowi trwałe rozwiązanie identyfikacyjne zaprojektowane na najbardziej ekstremalne warunki i pozwalające utrzymać identyfikację kabli i komponentów w szczególnie wymagających gałęziach przemysłu. Drukarka BMP61 drukuje koszulki termokurczliwe, etykiety samolaminujące, etykiety wypukłe, zawieszki oraz inne elementy do identyfikacji na szerokiej gamie materiałów, w wielu rozmiarach i kolorach o maksymalnej szerokości do 50,80 mm.

Odpowiadając na konkretne potrzeby klientów w zakresie identyfikacji, firma Brady tworzy również niestandardowe etykiety na zamówienie w wybranych kształtach lub wymiarach, konkretnych kolorach lub wzorach, a także z wstępnie nadrukowanym logotypem. Wystarczy włożyć przygotowane na zamówienie etykiety do drukarki, by poradzić sobie z każdym zadaniem identyfikacyjnym.

Drukarka etykiet BMP™61 oferuje o wiele więcej funkcji do obsługi identyfikacji przewodów i komponentów. Aby dowiedzieć się więcej i poznać pełen potencjał tej drukarki skontaktuj się z firmą Brady pod adresem central_europe@bradycorp.com.


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.

Na Pántoch 18
831 06 Bratislava, Slovakia
– –
Phone : +421 2 3300 4800
Fax : +421 2 3300 4801
emea_request@bradycorp.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *