Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Nowe panele na modułowe tablice ze znakami bezpieczeństwa – narzędzie elastycznej komunikacji na terenie zakładu

By  | 

Nowe panele na modułowe tablice ze znakami bezpieczeństwa stanowią platformy komunikacji wizualnej, na których zmieścić można do 4 znaków do stosowania na terenie zakładu. Panele mogą być wykorzystane jako nośniki istotnych komunikatów dotyczących bezpieczeństwa i zagrożeń na terenie zakładu dla pracowników i gości, a ich dodatkową zaletą jest wyjątkowa łatwość zmiany treści prezentowanych komunikatów i ich dostosowania do indywidualnych potrzeb.
SafetyInstructions02B.jpg_ico400Do 4 znaków
Pracownicy odpowiedzialni za BHP i zarządzanie obiektem mogą wsuwać tablice z żądanymi komunikatami w prowadnice na pustych panelach, które z kolei umieścić można w dowolnym punkcie, np. ciągu komunikacyjnego. Dzięki temu pracownicy i goście widzą najważniejsze informacje dla danej strefy i będą wiedzieć, w jaki sposób bezpiecznie w niej postępować. Panele są wykonane z trwałych materiałów i dostępne w różnych formatach i wymiarach z przeznaczeniem do montażu na ścianie lub wieszania na drzwiach.
Zmiana treści w dowolnej chwili
Dzięki modułom na tablice bezpieczeństwa zmiana treści w zakresie BHP i zarządzania obiektem jest niezwykle łatwa. Wystarczy wysunąć tablicę z nieaktualną informacją i wsunąć nową, która ostrzega o nowych zagrożeniach, przypomina o środkach ostrożności czy zabrania zachowań, które stanowią zagrożenie. Maksymalnie elastyczne w zastosowaniu moduły na tablice bezpieczeństwa mogą także zawierać informacje o tymczasowych przejściach, a nawet prezentować ogólne informacje o firmie lub jej logo.
Druk na miejscu
Firma Brady może wydrukować i dostarczyć panele na tablice bezpieczeństwa według dowolnych specyfikacji zakładowych. Puste panele można wykorzystać jako nośniki tablic projektowanych przez zakładowych specjalistów BHP i zarządzania obiektem. W połączeniu z drukarką do etykiet znaków bezpieczeństwa i darmowym oprogramowaniem Brady Workstation oraz kasetami z etykietami/znakami do zadruku powstaje system projektowania i produkcji oznaczeń dostosowany do indywidualnych potrzeb zakładu.
Zamów kartę katalogową paneli na tablice bezpieczeństwa, wysyłając e-mail na adres emea_request@bradycorp.com.
SafetyInstructions01B.jpg_ico500
Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.
Van de Putte Tom
emea_request_marcom@bradycorp.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *