Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Nowe podzespoły przełączające i kontrolne do pracy w strefach zagrożonych wybuchem

By  | 

Już od wielu lat firma Pepperl+Fuchs specjalizowała się w produkcji elektrycznych podzespołów przełączających przeznaczonych do pracy w strefach zagrożonych wybuchem. Specjalnie na targi w Hanowerze oferta podzespołów elektrycznych z zabezpieczeniem przeciwwybuchowym została znacząco rozszerzona i zmodernizowana.

Certyfikowane przełączniki do montażu panelowego. Wiele dostępnych funkcji
Pepperl+Fuchs dostarcza komponenty do kontroli maszyn i sieci elektrycznych w strefach zagrożonych wybuchem, wyposażone w różne rodzaje zabezpieczeń i zamykane w różnych wariantach obudów.

Przełączniki i przyciski do montażu panelowego
Szczególnie interesująco wygląda szeroka oferta przełączników, przycisków z podświetleniem i przycisków zatrzymania awaryjnego. Wszystkie one charakteryzują się małą wysokością montażu. Zamknięcie bagnetowe umożliwia tu szybką i bezpieczną instalację na dowolnym panelu. Wszystkie modele uzyskały certyfikat Ex e do instalacji na standardowych panelach w strefach zagrożonych wybuchem.

Nowości: Brzęczyki i brzęczyki z sygnalizacją wizualną
Pepperl+Fuchs prezentuje nowe typy brzęczyków przeznaczonych do pracy w strefach zagrożonych wybuchem. Zapewniają one sygnalizację wizualną i dźwiękową w formie błysków światła i głośnego sygnału alarmowego.

Rozłączniki i wyłączniki bezpieczeństwa
Ta linia podzespołów zapewnia bezpieczną pracę silników i napędów w strefach zagrożonych wybuchem. Pepperl+Fuchs wprowadza do oferty zupełnie nowy model o stopniu ochrony Ex de. Te odporne na manipulacje wyłączniki bezpieczeństwa zawierają potrójne zamknięcie. Wszystkie są produkowane w wersjach 3-, 4- i 6-biegunowych o prądzie znamionowym 16, 25 i 40 A i zamykane w obudowach GRP lub ze stali nierdzewnej.


Automatyka to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania z dziedziny automatyki są naszym celem.


Gotowość do podejmowania przedsiębiorczego ryzyka, pionierski duch i głębokie przekonanie o wartości własnych pomysłów wynalazczych – z tymi właśnie aktywami rozpoczynali działalność Walter Pepperl i Ludwig Fuchs, otwierając swój zakład reperacji radioodbiorników w Mannheim w 1945 roku. Wynaleziony przez nich kilka lat później czujnik zbliżeniowy potwierdził ich wartość. Był jednocześnie początkiem długiej historii ścisłej współpracy z klientami oraz opracowania wielu innowacyjnych technologii i procedur z dziedziny automatyki. Zarówno wtedy, jak i teraz naszym celem pozostaje bezpośredni wgląd w potrzeby każdego klienta. Jako pionierowi w zakresie ochrony przeciwwybuchowej instalacji elektrycznych oraz czołowemu producentowi innowacyjnych czujników o dużej sprawności – ścisła współpraca z klientami pozwoliła nam stać się liderem w rozwoju technologii stosowanych w automatyce. Naszym celem jest łączenie najnowocześniejszych technologii z szerokim zakresem usług, pozwalające klientom optymalizować swoje procesy i aplikacje.

Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem:
www.pepperl-fuchs.com


Pepperl+Fuchs Sp. z.o.o.
Al. Krakowska 131
02-180 WARSCHAU
Poland
SALES DEPARTMENT
Phone : +48 22 3988 125
Fax : +48 22 8866 127
tbelenkova@pl.pepperl-fuchs.com


Pepperl+Fuchs GmbH
Lilienthalstraße 200
D-68307 Mannheim
fa-info@de.pepperl-fuchs.com
Tel.:+49 (0) 621 776-1111
Fax: +49 (0) 621 776-271111
SCHMITT Irmtraud
Phone : +49 (0) 621 776-1215
Fax : +49 (0) 621 776-2505
ischmitt@de.pepperl-fuchs.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *