Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Nowe przywieszki do kabli do zastosowań na zewnątrz.

By  | 

Nowe poliestrowe przywieszki do kabli firmy Brady zaprojektowano do identyfikacji kabli w środowisku zewnętrznym. Przywieszki te zachowują czytelność i trwałość aż do 10 lat. Są dostępne w 7 kolorach.

Maksymalna trwałość
Nowe, poliestrowe przywieszki identyfikacyjne do kabli B-7598 to odpowiedź firmy Brady na rosnące oczekiwania w zakresie trwałości i wytrzymałości materiału w środowisku zewnętrznym. Po zadruku bezhalogenową taśmą barwiącą R-6000 nowa przywieszka jest odporna na promieniowanie ultrafioletowe, wysokie i niskie temperatury, pył, deszcz i szeroki zakres środków chemicznych. Przywieszki B-7598 są także odporne na rozdarcie i zarysowanie bez konieczności stosowania dodatkowej powłoki laminującej. Przywieszki te są dostępne w 7 kolorach, różnych rozmiarach i kształtach. Przywieszka w kolorze białym osiąga do 10 lat trwałości w środowisku zewnętrznym.

Zastosowanie
Poliestrowa przywieszka B-7598 to przywieszka ogólnego zastosowania przeznaczona do kabli użytkowanych w bardzo trudnych warunkach otoczenia. Standardowe zastosowania tej nowej przywieszki to identyfikacja kabli wielożyłowych, kabli w masztach nadajnikowych telefonii komórkowej, kabli danych i telefonicznych, a także wszelkie zastosowania, gdzie wymagana jest maksymalna trwałość i odporność. Aby uzyskać optymalny efekt podczas mocowania przywieszek do kabli o różnej średnicy warto skorzystać z trwałych opasek kablowych firmy Brady.

Druk na miejscu
Przywieszki B-7598 mogą być drukowane według potrzeb na drukarkach IP lub BP PR+ firmy Brady w zakładzie lub w miejscu realizacji zadań w terenie. Wystarczy włożyć poliestrowy materiał przywieszki do drukarki, dobrać kolor materiału przywieszki do bezhalogenowej taśmy barwiącej i samemu zaprojektować przywieszkę przy pomocy kreatora etykiet lub oprogramowania do tworzenia etykiet LabelMark™ 6. Zadrukowane i przymocowane przywieszki zachowują trwałość aż do 10 lat.

Zamów specyfikację produktu lub próbkę pod adresem emea_request@bradycorp.com!


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.

Na Pántoch 18
831 06 Bratislava, Slovakia
– –
Phone : +421 2 3300 4800
Fax : +421 2 3300 4801
emea_request@bradycorp.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *