Nowości produktowe

Nowe rozmiary terminali internetowych T50

By  | 

T50 Webterminals
Power Panel T50 ma zaprojektowany pojemnościowy ekran wielodotykowy, idealny do tworzenia nowoczesnych i przyjaznych dla użytkownika aplikacji HMI.
B&R nieustannie poszerza swoją ofertę serii Power Panel
B&R dodaje dwa nowe rozmiary dla serii Power Panel T50. Od teraz dostępnych jest 5 rozmiarów do wyboru z przekątnymi w zakresie od 5 do 15,6″. Wszystkie modele T50 wyposażone są w szklane wielodotykowe ekrany.

Zaawansowany sprzęt
Terminale HMI odznaczają się zwartą budową, łatwą konfiguracją i nadają się doskonale do konstrukcji maszyn klasy premium. Gesty takie jak przybliżenie i przesunięcie zapewniają intuicyjną obsługę. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi, który spełnia wysokie wymagania sieciowe HMI, Power Panel T50 może być wykorzystywany do implementacji aplikacji opartych na technologiach Web lub VNC.

Łatwa konfiguracja
Panele z serii T są dostarczane ze zintegrowaną stroną serwisową. Strona serwisowa otwiera się bez konieczności instalacji i umożliwia dostosowanie ustawień, takich jak adres IP, serwer DHCP lub wygaszacz ekranu bezpośrednio na urządzeniu.

Szybkie okablowanie
Power Panel serii T50 jest wyposażony w interfejs Gigabit Ethernet. Power Panel serii T50 jest dostępny z opcjonalnie zintegrowanym switchem, który umożliwia proste okablowanie daisy-chain.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *