Nowości produktowe

Nowe siłowniki Heavy-Duty firmy Southco

By  | 

Firma Southco poszerza system zamknięć obrotowych o dwa łopatkowe siłowniki odryglowujące heavy-duty o wielopunktowej konstrukcji, umożliwiające równoczesne odryglowanie zdalne dwóch zamków obrotowych.

Siłowniki AC-20 i R3-22 firmy Southco zostały wyprodukowane z materiałów odpornych na korozję, dzięki czemu doskonale nadają się do pracy na zewnątrz pomieszczeń, w aplikacjach wymagających podzespołów o dużej trwałości. Dostępne w wersjach z wykończeniem z polerowanego chromu lub czarnego lakieru proszkowego zawierają wytrzymałą, wyprofilowaną łopatkę, zapewniającą dobry chwyt oraz skuteczne i bezpieczne zamknięcie „push-to-close”.

Siłowniki AC-20 i R3-22 stanowią idealne rozwiązanie w przypadku drzwi i paneli wymagających zdalnego odryglowywania kilku podłączonych zatrzasków obrotowych. Podczas otwierania dużego panelu dostępowego, na przykład w pojazdach roboczych, użytkownik może dzięki temu łatwo zwolnić oba zatrzaski w tym samym czasie, ułatwiając wejście operatora. W połączeniu z zamkami obrotowymi Southco R4 i kablami AC, siłowniki te tworzą kompletny system zamknięcia obrotowego, zapewniający bezpieczne, niezawodne i zdalne zamknięcie mogące znaleźć zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Menadżer produktów globalnych, Cynthia Bart dodaje:

„Dzięki swojej wytrzymałej i odpornej na korozję konstrukcji o kształcie łopatki, siłowniki AC-20 i R3-22 firmy Southco pozwalają na zdalne uruchamianie wielu połączonych zatrzasków obrotowych, ułatwiając dostęp w wymagających warunkach środowiskowych.”

Więcej informacji dotyczących całej oferty zamków obrotowych R4 można znaleźć na stronie www.southco.com, wysyłając email do całodobowego działu wsparcia klienta na adres info@southco.com lub telefonicznie pod numerem +44 (0)1905.


 

Odnośnie Southco
Southco jest czołowym i godnym zaufania globalnym źródłem rozwiązań technologii systemów zamknięć oraz urządzeń dostępu, włączając szeroki wybór zasuw, zamków, łączników blokujących i szybkich zatrzasków, zawiasów, uchwytów, rozwiązań elektronicznego dostępu i innych akcesoriów do zastosowania w budowie sieci, telekomunikacji, komputerach, przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, masowym transporcie, transporcie pozadrogowym, budownictwie, w kamperach/karawaningu, urządzeniach przemysłowych, przemyśle morskim i klimatyzacji/wentylacji HVAC. Southco koncentruje się na dostawie spersonalizowanych rozwiązań technicznych dla klientów na całym świecie. Spółka dąży do stworzenia wirtualnego centrum technicznego dla rozwiązań dostępu opracowanych technicznie przez klientów i zapewnienia doskonałej jakości i ogólnej satysfakcji. Ideą Firmy Southco jest łączenie, tworzenie i innowacyjność w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań dla każdego problemu technicznego w obrębie technologii systemów zamknięć oraz urządzeń dostępu. www.southco.com


 

Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com

Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *