Nowości produktowe

Nowe znaczniki rur do każdego środowiska

By  | 

Znalezienie optymalnego materiału znacznika rur dla konkretnego zakładu może być czasochłonne. Firma Brady oferuje znaczniki rur do rurociągów wewnętrznych, zewnętrznych i znaczniki o podwyższonych parametrach do rurociągów zewnętrznych (serie Indoor, Outdoor i Outdoor+), które pomogą w identyfikacji rurociągów w dowolnym zakładzie na świecie.

Mniej wypadków, większa wydajność
9472_Pipe markers in any colour standard-1Dobrze widoczne i czytelne znaczniki rur mogą służyć do identyfikacji medium w rurociągu lub kierunku jego przepływu, co zwiększa wydajność pracy ekip remontowych, ułatwiając odnalezienie rur wymagających serwisowania oraz zaworów, które należy zamknąć, by przeprowadzić zabiegi serwisowe. Oprócz zwiększania wydajności znaczniki rur pomagają także zapobiegać wypadkom, ostrzegając pracowników, zewnętrznych wykonawców i ekipy ratownicze o niebezpiecznym medium w rurociągu.

Znaczniki rur do każdego środowiska
Znaczniki rur pomagają zmniejszyć liczbę wypadków w pracy i zwiększyć wydajność, jeżeli są widoczne i solidnie przytwierdzone. Dzięki badaniom prowadzonym w naszych laboratoriach za pomocą unormowanych metod badawczych firma Brady opracowała znaczniki rur do rurociągów wewnętrznych, zewnętrznych oraz o podwyższonych parametrach do rurociągów zewnętrznych, które zapewniają maksymalną trwałość i solidność w różnorodnych środowiskach. Dobierz odpowiedni znacznik rur i zapewnij trwałą identyfikację rurociągów prowadzonych w budynkach i na zewnątrz w zakładach działających w środowisku pustynnym, na morskich platformach wydobywczych lub w mniej wymagającym środowisku.

Zgodność z każdą normą
Firma Brady oferuje znaczniki rur serii Indoor, Outdoor i Outdoor+ w dowolnym kolorze, co umożliwia zachowanie zgodności z dowolną normą zakładową, branżową czy firmową dotyczącą oznaczania rur. Nasi klienci mogą wybrać wymagane parametry, kolory, komunikaty i symbole do nadrukowania na znacznikach, a także system ich mocowania (klejone lub nieklejone) dopasowany do potrzeb danego zakładu w dowolnym miejscu na świecie.

Sprawdź, jak trwałe są nasze znaczniki rur – zamów darmowy zestaw próbek pod adresem emea_request@bradycorp.com.


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.

Na Pántoch 18
831 06 Bratislava, Slovakia
– –
Phone : +421 2 3300 4800
Fax : +421 2 3300 4801
emea_request@bradycorp.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *