Wydarzenia

Nowości od igus na Warsaw Industry Week

By  | 

„Koszty w dół… żywotność w górę… plastics for longer life” – pod tym hasłem będzie prezentować się na tegorocznych targach Warsaw Industry Week firma igus® – światowy potentat w obszarze wyrobów z trybopolimerów.

igus® zaprezentuje ponad 100 nowości, jakie w tym roku weszły do jej katalogu produktowego. Na stoisku podczas targów Warsaw Industry Week, będzie można zapoznać się praktycznie z całą gamą wyrobów firmy ze wszystkich grup produktowych, która liczy obecnie 170 000 pozycji.

– Goście targów będą mogli obejrzeć m.in. inteligentne przewody chainflex®, dedykowane do pracy w prowadnikach – jedyne na świecie przewody posiadające gwarancję trwałości, które dzięki wyposażeniu ich w czujniki, po wykonaniu milionów cykli, same informują użytkownika o zbliżającej się potrzebie wymiany. Nowością będzie również prezentowany po raz pierwszy w Polsce robolink apiro-szybki i niskokosztowy robot, a także nowości z zakresu produktów z grupy e-chain oraz robot delta – mówi Paulina Skowron, Marketing Manager igus Polska.

Po raz kolejny igus® zaprosił też do prezentacji na swoim stoisku firmy partnerskie. Na warszawskich targach będzie można zobaczyć m.in. maszynę firmy KAMBION, która zaprezentuje uniwersalną linię dozująco- zamykającą UL-30 przeznaczoną do branży kosmetycznej i farmaceutycznej.
Dzięki tej linii klient ma możliwość dozowania zarówno płynów rzadkich, jak również kremów czy peelingów. Przy użyciu tej linii możemy stosować różne kształty butelek czy słoików oraz stosować różne zamknięcia typu pompka, nakrętka, flip-top itp.

– W urządzeniach zastosowaliśmy prowadniki kablowe firmy igus, prowadnice liniowe jak również stoliki do regulacji czujników. Dzięki zastosowaniu elementów firmy igus czas przezbrojenia jest krótszy – mówi Hubert Grodowski, Prezes Zarządu.

W tym roku targi Warsaw Industry Week, które są jedną z największych w Europie tego typu imprez biznesowych dedykowanych branży przemysłowej, odbywają się w dniach 6-8 listopada.
Hala F, stoisko nr 502-zapraszamy!


KONTAKT Z PRASĄ w igus Polska:

Paulina Skowron
Marketing Manager

igus Sp. z o.o.
ul. Działkowa 121C
02-234 Warszawa
Mobile: 666 842 679
Faks: 22 863 61 69
info@igus.pl
www.igus.pl


PRESS CONTACT in igus GmbH:

Oliver Cyrus
Head of PR & Advertising

igus GmbH
Spicher Str. 1a
D-51147 Köln
Tlf.. +49 (0) 22 03 / 96 49 – 459
Fax +49 (0) 22 03 / 96 49 – 631
ocyrus@igus.de
www.igus.de


INFORMACJA O IGUS:
Firma igus jest światowym liderem w produkcji systemów prowadzenia przewodów i polimerowych łożysk ślizgowych. To rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Kolonii ma swoje oddziały w 35 krajach i zatrudnia około 3 180 pracowników na całym świecie. W 2016 roku firma igus wygenerowała obroty rzędu 592 milionów Euro. igus ma największe w swojej branży laboratoria badań i fabryki, dzięki czemu może w bardzo krótkim czasie zaoferować klientom innowacyjne i dostosowane do ich potrzeb produkty i rozwiązania.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *