Wydarzenia

Nowy dyrektor ds. sprzedaży z międzynarodowym doświadczeniem w NKE Austria

By  | 

Steyr, Austria, maj 2018. NKE Austria GmbH ma nowego dyrektora ds. sprzedaży. Od 1 kwietnia 2018 do zespołu producenta łożysk tocznych dołączył Jesús Monforte. Posiada on dyplom inżyniera oraz MBA i wnosi do Steyr w Austrii wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie w dziedzinie rozwoju produktu przemysłowego i marketingu.

Przed podjęciem nowych zadań w NKE, urodzony w Hiszpanii Jesús Monforte pracował w Hiszpanii dla ABB oraz Mann + Hummel, na obszarze Azji i Pacyfiku oraz w Niemczech. Swoim międzynarodowym ukierunkowaniem wzbogaci zespół firmy w Steyr, która od dwóch lat w wyniku połączenia NKE i hiszpańskiego przedsiębiorstwa Fersa Bearings jest częścią Fersa Group.

„Zatrudnienie Jesúsa Monforte jest kolejnym krokiem w kierunku umiędzynarodowienia NKE Austria i Fersa Group“, mówi Thomas Witzler, dyrektor generalny NKE. „Pan Monforte łączy wieloletnie doświadczenie w branży samochodowej z fachowością w zakresie klasycznych zastosowań przemysłowych. Dzięki niemu chcemy jeszcze bardziej zbliżyć się do naszych klientów w strategicznych branżach i stać się również prawdziwą alternatywą dla klientów globalnych.“

„Moim celem jest rozwijanie zespołu sprzedażowego, by skonsolidować markę NKE jako strategicznego partnera najważniejszych OEM“, mówi nowy dyrektor ds. sprzedaży. „Do największych wyzwań należy połączenie podejmowanych przez nas działań i zwiększenie wyników sprzedaży na tych obszarach rynku, na których łożyska toczne ze Steyr i innych fabryk naszej grupy mogą być stosowane w jak najbardziej wydajny sposób.“

NKE i Fersa Bearings działają na arenie międzynarodowej w dziedzinie rozwoju, produkcji i sprzedaży łożysk na globalne rynki samochodowe i przemysłowe, przy czym Fersa obejmuje obszar samochodowy, a NKE – przemysłowy. Ta grupa przedsiębiorstw z czterema zakładami produkcyjnymi, sześcioma centrami sprzedaży i czterema ośrodkami badawczo-rozwojowymi – w tym dwoma w Europie i dwoma w Azji – jest reprezentowana na wszystkich pięciu kontynentach, posiadając biura sprzedaży i partnerów handlowych w ponad 86 krajach. W siedzibie w Steyr skupia się dział technologii, rozwoju produktu, produkcji, obróbki końcowej i montażu standardowych i specjalnych łożysk NKE oraz dział kontroli jakości, logistyki, sprzedaży i marketingu.


Informacje o NKE Austria GmbH:
NKE Austria GmbH – to uznany producent wysokiej jakości łożysk, mający swoją centralę w Steyr (Austria). Przedsiębiorstwo powstało w 1996 roku, założyli je starsi rangą pracownicy ówczesnej firmy Steyr Wälzlager. Od 2016 roku 49% udziałów w NKE ma hiszpański producent łożysk Fersa Bearings, działający w obszarze przemysłu motoryzacyjnego. NKE produkuje zarówno łożyska standardowe, jak i łożyska specjalne do wszystkich zastosowań przemysłowych. Baza techniczna, prace nad rozwojem produktów, produkcja i obróbka wykańczająca komponentów, montaż, monitorowanie jakości, logistyka, sprzedaż i marketing skupione są w centrali w Steyr. Zakład uzyskał certyfikat zgodności z ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 oraz z OHSAS 18001. Szeroki asortyment oferowanych łożysk dostępny jest ze składów magazynowych lub na zamówienie, z gwarancją krótkich terminów realizacji zamówień. Oferta obejmuje także produkty i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Oprócz nieustannego rozwijania poszczególnych produktów i techniki ich zastosowań NKE zapewnia pełny zakres usług technicznych, doradczych, dokumentacyjnych i szkoleniowych. Produkty NKE dystrybuowane są przez sieć 12 biur przedstawicielskich i ponad 240 dystrybutorów działających w 60 krajach.


Kontakt:
NKE Austria GmbH
Im Stadtgut C4
A-4407 Steyr, Austria
Tel.: +43 7252 86667
Faks: +43 7252 86667 59
E-Mail: office@nke.at
Internet: www.nke.at

Kontakt z Biurem PR:
TPR International
Pani Christiane Tupac-Yupanqui
PO Box 11 40
D-82133 Olching, Niemcy
Tel: +49 (0)8142 44 82 301
E-Mail: c.tupac@tradepressrelations.com
Internet: www.tradepressrelations.com


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *