Nowości produktowe

Nowy rozdzielacz kabla

By  | 

Nowy rozdzielacz kabla firmy Southco daje możliwość wyboru punktu otwarcia w systemach zamknięć obrotowych

Oferta zamknięć obrotowych firmy Southco powiększyła się w ostatnim czasie o rozdzielacz kabla umożliwiający otwieranie z pojedynczego miejsca wielu współpracujących ze sobą zamków obrotowych. AC Cable Splitter zawiera wbudowany mechanizm regulacji i opóźnienia, dający większą elastyczność w projektowaniu i integracji systemów zamknięć obrotowych wymagających zdalnego otwarcia.

AC Cable Splitter firmy Southco zapewnia dużą elastyczność, pozwalając na otwarcie dwóch współpracujących ze sobą zamków za pomocą jednego mechanizmu lub pojedynczego zamka za pomocą jednego z dwóch dostępnych mechanizmów. Dodatkowo, Cable Splitter daje możliwość opóźnienia otwarcia jednego zamka względem drugiego lub otwarcia dwóch zamków w tym samym momencie. Jest to użyteczne np. w aplikacjach drzwiczek wejściowych, gdy użytkownik potrzebuje otworzyć równocześnie dwoje drzwi kabiny, zamiast obchodzić ją z obu stron.

Dzięki małogabarytowej konstrukcji, AC Cable Splitter firmy Southco zajmuje minimalną przestrzeń w obudowie. Wykonany z odpornego na korozję tworzywa sztucznego i wyposażony w pokrywę ochronną, doskonale nadaje się do zastosowań w wielu wymagających środowiskach. Może współpracować z mechanicznymi i elektronicznymi siłownikami firmy Southco, zamkami obrotowymi i kablami izolowanymi, z którymi stanowi kompletny system zamknięć obrotowych.

Menadżer produktów globalnych Cindy Bart dodaje, “Rozdzielacz AC Cable Splitter firmy Southco daje większą elastyczność przy projektowaniu i integracji systemów zamknięć obrotowych, w których wymagana jest możliwość ich zdalnego otwarcia. Funkcja opóźnionego otwarcia i regulacji czyni AC Cable Splitter idealnym rozwiązaniem również do bardziej wymagających zadań.”

Więcej informacji dotyczących systemów zamków obrotowych firmy Southco można uzyskać na stronie www.southco.com, wysyłając email do całodobowego centrum obsługi klienta pod adres info@southco.com oraz pod numerem telefonu 610-459-4000 i faksu 610-459-4012.


Firma Southco z pasją koncentruje się na dostarczaniu niestandardowych rozwiązań inżynieryjnych i zapewnieniu globalnego wsparcia dla klientów. Aspiruje do miana wirtualnego centrum inżynieryjnego dla rozwiązań dostępowych realizowanych przez klientów oraz stara się zapewnić najwyższą jakość i satysfakcję. Southco prowadzi prace konstrukcyjne i badawczo-rozwojowe pozwalające zaoferować możliwie najlepsze rozwiązanie każdego problemu inżynieryjnego z zakresu systemów dostępu.


Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *