Nowości produktowe

Nowy zamek krzywkowy o regulowanej długości spełnia wymogi wielu aplikacji

By  | 

Firma Southco rozszerzyła ofertę zamków krzywkowych znanej serii E5 Cam Latch o nową wersję z możliwością elastycznej regulacji długości, pozwalającą na stosowanie jednego modelu w wielu aplikacjach. Nowa wersja zamka E5 z regulacją długości w zakresie do 11,5 mm, zawiera wydłużony trzpień pozwalający na ustawienie krzywki w określonej odległości od powierzchni drzwi lub panelu, pozwalając na ich szczelne zabezpieczenie.

Zamki serii E5 umożliwiają elastyczną regulację długości, pozwalając zniwelować tolerancje grubości drzwi oraz dopasować zamek do rodzaju uszczelki. W przypadku aplikacji z uszczelkami mającymi tendencję do trwałej zmiany grubości po długim ściśnięciu, regulacja wprowadzona w nowym zamku E5 pozwala skorygować ten problem poprzez ponowną regulację, zapewniającą optymalne zamknięcie drzwi lub panelu. Profil nachylenia krzywki również pomaga w szczelnym zamknięciu drzwi, wprowadzając dodatkową kompresję w zakresie do 1 mm. Zamek E5 charakteryzuje się stopniem ochrony NEMA 4/IP65 przed wodą i kurzem, co pozwala na stosowanie go wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Dzięki opcjom offsetu głębokiego i standardowego oraz braku offsetu, zamek umożliwia regulację długości w szerokim zakresie. Metalowa krzywka zawiera plastikową nakładkę wyciszającą jego pracę, zapewniającą solidne zamknięcie, a zarazem eliminującą ryzyko porysowania powierzchni dekoracyjnych lub pokrytych powłoką ochronną. Dodatkowo, nowy E5 Cam Latch pasuje do tych samych otworów w panelu, co wersja standardowa i jest dostępny z oddzielnymi mechanizmami krzywki i zatrzasku, mającymi promować jego modułowe zastosowania.

Menadżer produktów globalnych Loc Tieu powiedział, “Dzięki adaptacyjnemu uchwytowi, nasz najnowszy zamek E5 Cam Latch spełnia wymogi wielu aplikacji, wymagających tego samego typu zamka lecz o różnych uchwytach. Jego elastyczna konstrukcja pozwala dostosować go do wymogów praktycznie każdej aplikacji.”

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących funkcjonalności zamków E5 Cam, odwiedź stronę www.southco.com, wyślij e-mail do całodobowego oddziału obsługi klienta na adres info@southco.com, zadzwoń pod numer 610-459-4000 lub wyślij faks pod numer 610-459-4012.


Odnośnie Southco
Southco jest czołowym i godnym zaufania globalnym źródłem rozwiązań technologii systemów zamknięć oraz urządzeń dostępu, włączając szeroki wybór zasuw, zamków, łączników blokujących i szybkich zatrzasków, zawiasów, uchwytów, rozwiązań elektronicznego dostępu i innych akcesoriów do zastosowania w budowie sieci, telekomunikacji, komputerach, przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, masowym transporcie, transporcie pozadrogowym, budownictwie, w kamperach/karawaningu, urządzeniach przemysłowych, przemyśle morskim i klimatyzacji/wentylacji HVAC. Southco koncentruje się na dostawie spersonalizowanych rozwiązań technicznych dla klientów na całym świecie. Spółka dąży do stworzenia wirtualnego centrum technicznego dla rozwiązań dostępu opracowanych technicznie przez klientów i zapewnienia doskonałej jakości i ogólnej satysfakcji. Ideą Firmy Southco jest łączenie, tworzenie i innowacyjność w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań dla każdego problemu technicznego w obrębie technologii systemów zamknięć oraz urządzeń dostępu. www.southco.com


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *