IT

Ograniczanie przestojów dzięki aplikacji diagnostycznej

By  | 

Firma Control Techniques wydała nową aplikację na urządzenia mobilne, która ma stanowić pomoc dla użytkowników napędów w analizowaniu najpopularniejszych błędów i znajdowaniu odpowiednich rozwiązań.

Nowa aplikacja Diagnostic Tool jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami Apple, Android oraz Windows i pozwala użytkownikom napędów Control Techniques w prosty i szybki sposób odczytywać wszelkie kody błędów, które napęd może wyświetlić.

Aplikacja ma wbudowane łatwe w użyciu schematy elektryczne do pierwszej konfiguracji oraz łącza do właściwych instrukcji, zawierających najbardziej wyczerpujące dane i informacje o napędach.

Aplikacja udostępnia również pełne dane kontaktowe zespołów wsparcia technicznego na całym świecie, które mogą pomóc w rozwiązaniu każdego problemu technicznego.

Obecnie aplikacja zawiera pełne informacje o wszystkich napędach z linii Unidrive M, Powerdrive F300, Elevator, Unidrive SP, Commander SK, Digitax ST oraz Mentor MP.

Wystarczy, że użytkownik pobierze aplikację, wybierze wersję swojego napędu i wprowadzi kod błędu. Aplikacja wyświetli wtedy pełen opis rozwiązania problemu.

Jon Atkinson, menedżer ds. technicznych w Control Techniques, powiedział: „Często można spotkać się z założeniem, że przyczyna ochronnego rozłączenia napędu jest bezpośrednio związana z jego stroną sprzętową, ponieważ to właśnie napęd informuje o zaistnieniu problemu. W rzeczywistości 90% rozłączeń jest spowodowanych przez wystąpienie problemów poza produktem, które wyzwoliły układy ochronne napędu. Za pomocą aplikacji Diagnostic Tool użytkownicy mogą łatwo i szybko dotrzeć do szerszych informacji diagnostycznych, aby ustalić najbardziej prawdopodobną przyczynę problemu oraz sposób jego rozwiązania w celu przywrócenia sprawności całego systemu”.


O firmie Emerson:
Firma Emerson (NYSE: EMR) z siedzibą w St. Louis, w Missouri (USA) jest globalnym liderem dostarczającym równocześnie technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania dla klientów z rynku przemysłowego, komercyjnego i konsumenckiego z całego świata. Firma działa w pięciu segmentach biznesowych z zakresu zarządzania procesami, automatyki przemysłowej, systemów zasilania, technologii klimatycznych oraz rozwiązań dla budynków mieszkalnych i komercyjnych. Jej sprzedaż w roku 2015 wyniosła 22,3 mld USD.
Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.Emerson.com.


O firmie Emerson Industrial Automation:
Emerson Industrial Automation, oddział firmy Emerson jest globalnym dostawcą technologii pozwalających zwiększyć produktywność, efektywność i jakość z wielu dziedzin przemysłu. Do produktów firmy należą prądnice, silniki elektryczne i napędy, urządzenia dystrybucji energii elektrycznej i mechanicznej, elementy automatyki płynów oraz systemy ultradźwiękowego łączenia materiałów. Do Emerson należą takie marki, jak Appleton, ASCO, Branson Ultrasonics, Browning, Control Techniques, Kop-Flex, Leroy-Somer, McGill, Morse, Numatics, O-Z/Gedney, Rollway, SealMaster i System Plast.
Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.EmersonIndustrialAutomation.com.


EMERSON INDUSTRIAL AUTOMATION POLAND SP. Z O.O.
Ul. Bałtycka 6
61-014 Poznań
Kłos Monika
Phone : (+48) 61 87 43 713
Fax : (+48) 61 87 43 704
monika.klos@emerson.com


Control Techniques Ltd
Ty Rheoli,
79 Mochdre Industrial Estate
Newtown SY16 4LE
Corfield Chris
Phone : +44 1686 612996
Fax : +44 7818 522442
Chris.Corfield@Emerson.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *