Wydarzenia

OMNI3D z ‘najlepszą polską przemysłową drukarką 3D’ na targach w Hanowerze

By  | 

OMNI3D – polski producent przemysłowej drukarki 3D – Factory 2.0 Production System, która od początku 2017 roku zdobywa tytuły najlepszego produktu w swoim segmencie, pojawi się na polskim stoisku narodowym w Hanowerze. Targi w Hanowerze rozpoczynają się już w poniedziałek i potrwają 5 dni (24 – 28 kwietnia).

OMNI3D i jej flagowy produkt – drukarka 3D – Factory 2. 0 Production System, została właśnie laureatem dwóch prestiżowych nagród branżowych:
• Nagroda główna za Przemysłową Drukarkę 3D, Dni Druku 3D, SIT Polska, Przemysłowa Wiosna, Targi Kielce, marzec 2017;
• Produkt Roku 2016 w kategorii Druk 3D, wytwarzanie addytywne, Inżynieria & Utrzymanie Ruchu, kwiecień 2017.

„Takie wyróżnienia mają dla nas duże znaczenie. Zarówno w kontekście budowania naszego wizerunku, ale również jako motywacja dla całego zespołu OMNI3D do podejmowania kolejnych kroków w rozwoju produktu. Obie nagrody przyznawane są przez inżynierów, czytelników pism branżowych oraz samych użytkowników. Są to osoby, które doskonale orientują się w obszarze druku 3D – tym bardziej te nagrody mają dla nas dużą wartość.” – komentuje Konrad Sierzputowski, Co-CEO w OMNI3D.

omni3d_kielce

OMNI3D będzie miało okazję zaprezentować swój produkt na jednych z najważniejszych wydarzeń na świecie skierowanych do przemysłu. Hannover Messe to impreza, która co roku ściąga do Niemiec ponad 200 tys. zwiedzających. Są tu promowane nowe idee i nowinki branżowe. Spotkaniu towarzyszy międzynarodowa wystawa innowacyjnych produktów i usług dla przemysłu.

Tegoroczna impreza jest wyjątkowa dla Polski, która objęła tytuł Partnera tej edycji targów. Na polskim stoisku pojawi się, między innymi, 20 młodych innowacyjnych firm, a pośród nich OMNI3D ze swoją przemysłową drukarką 3D – Factory 2.0 Production System.

Udział Polski jako kraju partnerskiego ma na celu wspomóc ekspansję polskich firm na rynki zagraniczne. Polski potencjał rozwojowy w takich dziedzinach jak druk 3D, robotyka, informatyka przemysłowa, sterowanie, digitalizacja i automatyzacja procesów przemysłowych, jest coraz bardziej dostrzegany poza granicami naszego kraju.

„Niemcy to dla nas bardzo atrakcyjny rynek. Tamtejsi klienci to zaawansowane technologicznie firmy, których nie trzeba już edukować. Poszukują one rozwiązań obniżających koszty i poprawiających efektywność, dostępnych w rozsądnej cenie. Nasza drukarka może dziś konkurować z najlepszymi przemysłowymi urządzeniami na świecie, stając się atrakcyjnym rozwiązaniem poszukiwanym przez przedsiębiorstwa. Poprzez swoją obecność na targach liczymy na nawiązanie współpracy z firmami zainteresowanymi dystrybucją naszych drukarek w Niemczech.” – mówi Tadeusz Hoppel, Co-CEO z OMNI3D.

omni3d_hannover_messe

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *