Wydarzenia

Ostatnie wolne miejsca na konferencji Przyszłość Branży Producentów Elektroniki

By  | 
Zapraszamy do skorzystania z OSTATNICH WOLNYCH MIEJSC na ogólnopolską konferencję „Przyszłość Branży Producentów Elektroniki” – 18 i 19 kwietnia we Włocławku.
18 i 19 kwietnia we Włocławku odbędzie się Konferencja „Przyszłość Branży Producentów Elektroniki” – największe wydarzenie branżowe o tej tematyce organizowane w naszym kraju. Na Konferencji wystąpią m.in. eksperci Europejskiej Agencji Kosmicznej, Centrum Badań Kosmicznych w Polsce, Międzynarodowego Stowarzyszenia Branży Elektronicznej – IPC oraz Yamaha.

Wydarzenie we Włocławku będzie pierwszą z cyklu ogólnopolskich konferencji specjalistycznych organizowanych przez firmę RENEX. W Konferencji wezmą udział przedstawiciele najważniejszych międzynarodowych i europejskich organizacji branżowych jak również wiodących firm elektronicznych działających na rynku polskim.

Konferencja obejmie dwa główne obszary:

Dzień 1 – Perspektywy rynku kosmicznego UE dla producentów systemów elektronicznych,

Dzień 2– Nowe technologie automatyzacji produkcji, w szczególności innowacyjne rozwiązania w obszarze robotyki.

Kto wystąpi?

W obszarze Perspektywy Rynku Kosmicznego UE wystąpią m.in. Piotr Orleański z Centrum Badań Kosmicznych, Thomas Rohr z Europejskiej Agencji Kosmicznej, Patrycja Frąk z Polskiej Agencji Kosmicznej, Krzysztof Czyż z FP Instruments oraz Borys Lange z firmy WIRAN.

Drugiego dnia Konferencji (Technologie automatyzacji produkcji) swoje prezentacje przedstawią Stefan Kamiński, prezes Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, Jumpei Ninomiya
(Yamaha Robotics), Piotr Sadowski z SGX i Andreas Ojalill ze Stowarzyszenia IPC.

Pomysłodawcą i organizatorem konferencji jest firma RENEX, zatrudniająca ponad 120 wysokiej klasy specjalistów w Polsce i oddziałach w 4 krajach Europy Środkowej (Niemcy, Chorwacja, Serbia i Rumunia).
RENEX jest także wiodącym dostawcą produktów i komponentów elektronicznych dla sektora przemysłu w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem tego wydarzenia i zgłaszania udziału
za pośrednictwem formularza rejestracji.

Do udziału w Konferencji zapraszamy wszystkich zainteresowanych – zarówno z branży producentów elektroniki, jak i szerokiego kręgu polskich przedsiębiorstw prowadzących aktywne działania w obszarze innowacji i nowych technologii.

Równolegle z Konferencją odbędzie się 3. edycja Mistrzostw Polski w Lutowaniu, której strategicznym organizatorem jest RENEX. Więcej informacji na: www.rsc.zone.


O firmie

RENEX – firma działająca na polskim rynku od 29 lat, z siedzibą we Włocławku, jest liderem rozwoju nowych technologii w obszarze produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych. Jako jedyna firma
w Polsce zapewnia całościową obsługę w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych oraz kompleksowe dostawy wyposażenia, urządzeń, maszyn, linii technologicznych i technologii dla przemysłu elektronicznego. Jest także jedynym oficjalnym Centrum Szkoleniowym IPC na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej.

Portfolio RENEX to ponad 15 000 produktów, 2000 m2 zasobów magazynowych i najnowocześniejszy w Europie Środkowej i Wschodniej Demo-room. W ramach prowadzonego Programu Innowacji, RENEX jako  pierwsze przedsiębiorstwo w Polsce rozwinął linię produktową zautomatyzowanych robotów lutowniczych, stając się liderem tej kategorii w regionie EŚW.

Więcej informacji na www.renex.com.pl.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *