Wydarzenia

Pierwsza w Polsce kawiarnia 3D Café

By  | 

18.05. 2018 r. w Przeźmierowie pod Poznaniem miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, jakim było otwarcie pierwszej ze światowej sieci 3D Café. Jest to koncept mający w zamyśle połączenie industrialnej kawiarni, drukarni 3D, miejsca pracy dla freelancerów, specjalistycznego sklepu oraz nowoczesnej przestrzeni konferencyjnej. Można się tu cieszyć smakiem wyjątkowej jakości kawy wyprodukowanej wyłącznie na potrzeby sieci, podziwiając na żywo proces powstawania wydruków 3D i korzystać z nowoczesnej bazy technologicznej i edukacyjnej.

Kawiarnia 3D Café to nie tylko idealne miejsce dla projektantów i twórców, ale każdego, kto chciałby w wyjątkowy sposób spędzić wolny czas. 3D Café posiada w stu procentach unikatowy design, łączący industrialny charakter z zacisznym klimatem kawiarni. To funkcjonalna i modna przestrzeń edukacyjna i towarzyska, która sprawdza się doskonale jako przestrzeń do pracy.

Jest to również doskonałe miejsce na zapoznanie się ze światem druku przestrzennego. Firma prowadzi współpracę z placówkami edukacyjnymi w zakresie organizacji pokazów, warsztatów i zaopatrzenia pracowni szkolnych w sprzęt do druku trójwymiarowego. Podczas otwarcia obecni byli przedstawiciele szkół, które utworzyły koła naukowe zajmujące się drukiem 3D, korzystające z drukarek będących w ofercie GCC 3D Print Points, przedstawiciele firm ściśle współpracujących z GCC 3D Cafe oraz pierwsi klienci.

O oprawę muzyczną imprezy zadbał DJ Neevald.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *