Wydarzenia

PLASTPOL – polskie targi o światowym prestiżu

By  | 

KOSTKA PLASTPOLMiędzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy, od 21 lat kojarzą się na świecie z Kielcami.
Kolejna edycja wystawy PLASTPOL odbędzie się 23-26 maja 2017 i znów będzie większa od poprzedniej.
Wystawcy zapełnią swymi ekspozycjami wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka – jeszcze do końca kwietnia można zdecydować się na udział w tym prestiżowym i międzynarodowym wydarzeniu branży.

W ubiegłorocznej edycji udział wzięli wystawcy z 32 państw. Tytuł największej wystawy branży w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej sprawia, że PLASTPOL odwiedziło w 2016 roku ponad 18.500 specjalistów.

Do końca kwietnia Targi Kielce czekają jeszcze na zgłoszenia firm.

Wśród wystawców pojawią się najważniejsze polskie firmy, a także przedsiębiorcy z Niemiec, Włoch, Austrii, Turcji, Francji, Belgii, Portugalii, Szwecji, Danii, Hiszpanii, Holandii, USA, Litwy, Czech, Japonii, Chin, Tajwanu i wielu innych państw świata. Wystawa kompleksowo przedstawia branżę: od maszyn i linii technologicznych, przez granulaty i inne komponenty, aż po innowacyjne technologie recyklingu. Tak jak w latach poprzednich PLASTPOL 2017 będzie wielkim parkiem maszyn, które można będzie oglądać podczas produkcji.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

W przededniu wydarzenia, 22 maja, odbędzie się w Targach Kielce X Konferencja Branży Tworzyw Sztucznych, a Fundacja PlasticsEurope Polska zaprezentuje najnowsze wyniki branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce i w Europie.

Targom tradycyjnie towarzyszyć będą:

  1. Konkurs wiedzy o rynku tworzyw sztucznych – Omniplast
  2. Seminarium techniczne Plastech Info.

www.plastpol.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *