Wydarzenia

Podsumowanie targów ITM w Poznaniu z perspektywy Prima Power Central Europe

By  | 

W dniach 6-9 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się targi ITM Innowacje Technologie Maszyny.

Jednym z wystawców była firma Prima Power Central Europe, która po raz kolejny zdecydowała się na udział w tej międzynarodowej imprezie. – Targi ITM Polska to wydarzenie, w którym uczestniczą nie tylko polscy, ale i zagraniczni przedstawiciele firm z branży maszynowej.
DSC_6714 2

Jest to świetna okazja do zaprezentowania swoich produktów szerokiemu gronu odbiorców – komentuje Roman Padewski, dyrektor zarządzający Prima Power Central Europe. Marka na swoim stoisku targowym przedstawiła swoje maszyny wyposażone w systemy automatyki – wycinarkę laserową Laser Genius z systemem automatycznego załadunku i rozładunku Compact Server, wykrawarkę rewolwerową Punch Genius z systemem automatyki Compact Express, a także prasę krawędziową eP 1030 z automatyczną korektą kąta zagięcia.

– Na tegorocznych targach chcieliśmy zaprezentować hasło przewodnie naszej grupy „All in one, The only one”, która oznacza że nasze maszyny można połączyć w jeden zintegrowany system produkcyjny. Typowo na tej imprezie targowej nie pokazywaliśmy całej tej koncepcji – skupiliśmy się na serii Genius, wyposażonej w automatykę, która jest kolejnym etapem do stworzenia maszyn bardzo szybkich, wydajnych i w miarę potrzeby zautomatyzowanych – dodaje Roman Padewski.

– Poznańskie targi figurują na naszej mapie eventów właściwie od początku powstania polskiego oddziału. Jeśli chodzi natomiast o samo podejście do targów, to należy się mentalnie przestawić ze stereotypu, że na targach sprzedaje się maszyny. My na targach prezentujemy najnowsze rozwiązania po to, żeby klient mógł na żywo zobaczyć, w jaki sposób one funkcjonują. Natomiast sprzedaż jest realizowana na innych płaszczyznach – tłumaczy Padewski.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *