Logistyka produkcji

Polska przemysłowa drukarka 3D od OMNI3D – dostępna już w 13 krajach!

By  | 

OMNI3D – poznański producent drukarek 3D kontynuuje swój rozwój na rynkach zagranicznych. Firma właśnie podpisała umowy z kolejnymi 6 partnerami. Factory 2.0 Production System jest obecnie dostępna w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii, Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, w Rosji, w Indiach oraz w Australii i Nowej Zelandii.

“Wiemy, że na świecie są firmy, które z niecierpliwością czekały na ten moment. Cieszymy się, że Factory 2.0 jest dostępna na coraz większej ilości rynków i że udało nam się rozpocząć współpracę z profesjonalnymi resellerami. Nasi partnerzy to firmy, które od lat obsługują rynki maszyn przemysłowych i posiadają w swoich strukturach doświadczonych inżynierów druku 3D. Do ich głównych zadań, poza sprzedażą urządzeń, należy dostarczanie klientom analiz przedwdrożeniowych, wsparcia posprzedażowego oraz usług serwisowych.” – komentuje Konrad Sierzputowski, Co-CEO, odpowiedzialny w OMNI3D na rozwój sieci sprzedaży.

Ekspansja OMNI3D na inne rynki to naturalny proces w rozwoju firmy. Urządzenie było bardzo dobrze oceniane przez klientów i resellerów podczas międzynarodowych targów druku 3D w 2016 roku – TCT Show w Birmingham i Formnext we Frankfurcie. Ponadto, drukarka otrzymuje bardzo dobre opinie od klientów, którzy zakupili sprzęt w ciągu ostatniego roku.

„Nasza drukarka 3D otrzymuje pozytywny feedback od klientów, którzy już niemal od roku używają jej na co dzień. W ich opinii, Factory 2.0 to niezawodna maszyna, z bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Ta przemysłowa drukarka 3D posiada dwie najważniejsze cechy – druk części o najwyższej jakości i precyzji, przy zachowaniu niskich kosztów utrzymania sprzętu. Dobre opinie rozprzestrzeniają się w naturalny sposób, budując zapotrzebowanie na nasze rozwiązania na kolejnych rynkach. Cieszymy się, że w OMNI3D stworzyliśmy produkt, który spełnia wymagania profesjonalistów na świecie.” – dodaje Marek Starow, Key Account Manager w OMNI3D.

OMNI3D planuje dalszy rozwój swojej sieci sprzedaży w 2017 roku.

omni3d_siec_sprzedazy_02_2017

Sieć sprzedaży OMNI3D (stan na luty 2017).


O FIRMIE:

OMNI3D to polski producent przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF (fused filament fabrication), działający w kraju i za granicą od 2013 roku. Firma oferuje usługi doradcze w zakresie wdrażania technologii druku 3D w przemyśle, usługi serwisowe, szkolenia oraz druk 3D na zlecenie. Do grona klientów należą firmy posiadające linie produkcyjne, usługodawcy, a także projektanci czy architekci. Spółka jest laureatem wielu nagród dla młodych, polskich firm i uczestniczy w programie Polski Czempion, przeznaczonym dla przedsiębiorstw działających na rynkach zagranicznych.

Factory 2.0 Production System to pierwszy tak zaawansowany system do druku przestrzennego polskiej produkcji działający w technologii FFF. Drukarka przeznaczona jest do zastosowań przemysłowych. Maszynę wyróżnia: duże pole robocze (500 mm x 500 mm x 500 mm), zamknięta i grzana komora, wysoka precyzja wymiarowa, automatyczna kalibracja stołu, możliwość druku z wykorzystaniem 2 ekstruderów oraz opcja kontroli przepływu filamentu. OMNI3D do swojej drukarki oferuje profesjonalne materiały do druku: ABS-42, ASA-39, PC-ABS-47, PET-G-32 i HIPS-20. Factory 2.0 idealnie sprawdza się w produkcji części zamiennych do maszyn i linii produkcyjnych, produkcji narzędzi i oprzyrządowania, procesie wytwarzania funkcjonalnych prototypów oraz w produkcji nisko-seryjnej i personalizowanej. Urządzenie znajduje swoich odbiorców na całym świecie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *