Wydarzenia

Polski MOLOS.cloud na Hannover Messe 2018

By  | 

Kwietniowe targi Hannover Messe 2018 zgromadziły ponad 5000 wystawców i 210 000 odwiedzających z całego świata. Wśród najbardziej innowacyjnych polskich technologii i produktów dla przemysłu prezentowanych na Polskim Stoisku Narodowym znalazł się także MOLOS.cloud polskiej firmy REDNT.Molos_cloud_logo

Podczas hanowerskich targów REDNT prezentowało przede wszystkim swoją ofertę dla przemysłu ciężkiego i wydobywczego, na czele ze swoim sztandarowym produktem – MOLOS.cloud. Kompleksowy system realizowanych w technologii chmurowej rozwiązań przeznaczonych do pozyskiwania, analizy i prezentacji danych z wszelkich procesów przemysłowych w czasie rzeczywistym został opracowany w wersji podstawowej dwa lata temu. Bazował na doświadczeniach zdobytych podczas projektów automatyzacji, sterowania i monitoringu realizowanych w specyficznych i bardzo trudnych warunkach zakładów wydobywczych w Polsce. Obecnie REDNT zaprezentowało udoskonaloną wersję rozwiązania. MOLOS.cloud pozwala zwiększyć wydajność procesu, przewidywać potencjalne awarie maszyn i zredukować koszty utrzymania infrastruktury produkcyjnej.

Decyzja o naszym uczestnictwie w Hannover Messe 2018 była strzałem w dziesiątkę! Tematem wiodącym tegorocznych targów była cyfrowa rewolucja w przemyśle: pomiędzy automatyzacją, sztuczną inteligencją, IT i energetyką, czyli to czym zajmujemy się na co dzień. Wyjazd zaowocował wieloma nawiązanymi relacjami biznesowymi, a także szeregiem wstępnych rozmów o współpracy przy projektach dla różnych branż przemysłowych – mówi Michał Kaczurba, CBDO w firmie REDNT – Hannover Messe, to także doskonałe miejsce do budowania rozpoznawalności poza granicami kraju na czym bardzo nam zależy.

Do tej pory REDNT operowało głównie na rynku polskim. Pierwsze zagraniczne projekty zrealizowane w Uzbekistanie, Turcji i Rosji oraz bardzo obiecujące rozmowy prowadzone aktualnie z kontrahentami z Kazachstanu upewniają spółkę, że warto walczyć o rynki w innych krajach. Możliwość zaprezentowania swojej oferty w grupie kilkunastu innowacyjnych firm wystawiających się na stoisku „Smart Means Poland” zorganizowanym przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu otworzyła nowe perspektywy w historii rozwoju firmy. Rozmowy i prezentacje podczas tragów spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem. Odwiedzający chętnie podejmowali rozmowy o problemach i wyzwaniach z jakimi borykają się w swoich przedsiębiorstwach, a które wspólnymi siłami można będzie rozwiązać. W ciągu pięciu targowych dni przedstawiciele REDNT spotkali się z ponad setką rozmówców, co przełożyło się na kilkadziesiąt leadów będących obecnie w fazie dalszego doprecyzowania i przygotowywania indywidulanej oferty.

Więcej o MOLOS.cloud:

http://molos.cloud

molos_energy_1


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *