IT

Polski oddział Nemak rozwija zakład w Bielsku-Białej

By  | 

Polski zakład globalnego producenta komponentów dla motoryzacji jest rozwijany we współpracy z polskim dostawcą oprogramowania przemysłowego. Nemak Polska w Bielsku-Białej wdrożył w swoim dziale utrzymania ruchu system Queris CMMS, który od tej pory ma wspierać eksploatację majątku firmy.

Meksykańska korporacja prowadzi działalność w kilkunastu krajach świata, a głównymi wyrobami są wysokiej jakości komponenty i podzespoły aluminiowe wykorzystywane w branży automotive. Firma dostarcza swoim odbiorcom innowacyjne rozwiązania zmniejszające masę pojazdów, a polski oddział specjalizuje się w technologii odlewania wysokociśnieniowego i odlewania kokilowego.

Po podjętej decyzji o dalszej informatyzacji procesów, kierownictwo oddziału rozpoczęło współpracę z firmą Queris, która dostarczyła i uruchomiła autorski system CMMS, wspomagający pracę mechaników i optymalne utrzymanie majątku produkcyjnego. Użyte oprogramowanie jest również istotnym elementem w realizacji prewencyjnego utrzymania ruchu, stającym się wymogiem dla osiągania coraz lepszych wyników produkcyjnych.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *