Wydarzenia

Będzie praca dla kolejnych 50 osób – Pneumat System!

By  | 

Wiosną 2018 roku ruszy rozbudowa powierzchni biurowej, magazynowej i produkcyjnej wrocławskiej firmy Pneumat System z siedzibą przy ul. Obornickiej 160.

Trzy lata temu lider pneumatyki na rynku polskim deklarował zatrudnienie 30 osób w związku z budową nowej siedziby. Od tego czasu w związku z rozwojem, firmie udało się zatrudnić blisko dwa razy tyle pracowników i wciąż nie zwalnia tempa. W zaplanowanej na wiosnę 2018 roku inwestycji, na 1300m2 zatrudnienie znajdzie kolejnych 50 osób – inżynierów, magazynierów i pracowników produkcji.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Obecnie firma wdraża zaawansowany technologicznie, inteligentny system magazynowy, który umożliwi dostarczanie produktów do działów utrzymania ruchu w bezkonkurencyjnie krótkim czasie. Jest to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań magazynowych w Europie. Takich układnic w Polsce jest zaledwie kilka. Dzięki niej będziemy mieli pełną kontrolę nad pracą w magazynie, dzięki czemu skrócimy czas transportu towarów i zoptymalizujemy system przyjęć i wydań. – mówi Tomasz Pachura, wiceprezes spółki. System zostanie uruchomiony jeszcze w 2017 roku.

Pneumat System to wrocławska firma rodzinna, która produkuje siłowniki pneumatyczne oraz zajmuje się dystrybucją sprzętu pneumatycznego. Swoje oddziały ma w 8 miastach Polski: we Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Rzeszowie, Łodzi, Krakowie, Gorzowie Wielkopolskim oraz Bydgoszczy.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *