Automatyka i mechanika

Prima Power z tytułem Gazeli Biznesu 2016!

By  | 

Dnia 27 grudnia pojawił się przygotowany przez Puls Biznesu ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce – Gazele Biznesu.
Do grona uhonorowanych tym tytułem firm dołączyła Prima Power – producent maszyn, urządzeń i systemów do obróbki blach. W rankingu ogólnopolskim znalazła się na 291 miejscu, a w wojewódzkim na 75.

Puls Biznesu już od 16 lat przygotowuje prestiżowy ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Jego twórcą jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi wyróżnia się wśród nawet większych konkurentów.

Prima Power zajmująca się produkcją maszyn do obróbki blachy została wyróżniona prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu 2016. Osiągnęła ona wzrost przychodów w latach 2013-2015 na poziomie 221% i dzięki temu znalazła się na 291 miejscu w rankingu ogólnopolskim.

Gazela Prima Power


Prima Power – jeden z wiodących producentów maszyn, urządzeń i systemów do obróbki blachy oraz niekwestionowany lider w zakresie obróbki laserowej 2D i 3D, wykrawania oraz gięcia. Zakłady produkcyjne Prima Power znajdują się we Włoszech, Finlandii i USA. Z tych państw firma dystrybuuje urządzenia i systemy na cały świat.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *