Hydraulika i pneumatyka

Regały ekspozycyjne
z pakietami startowymi

By  | 

Nowość w ofercie Pneumat System!

Pakiety startowe to wyposażenie produktowe, na które składają się wyselekcjonowane produkty o najszybszej rotacji, co zapewni szybki zwrot z inwestycji. Istnieje również możliwość samodzielnego skonfigurowania regału wraz z zawartością.

Regały ekspozycyjne Pneumat System to modułowe ekspozytory sklepowe z wyposażeniem technicznym dla firm, hurtowni, świata warsztatu, produkcji itd. Regały zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o artykułach przemysłowych. Umożliwiają dowolną konfigurację wysokości i kąta nachylenia półek oraz zapewniają przejrzystą ekspozycję nawet najdrobniejszych detali. W ofercie znajdują się kuwety na produkty z możliwością regulacji szerokości. Blacha, z której są wykonane jest perforowana i znormalizowana do ekspozycji w pionie, a dolna część regału może służyć do przechowywania większych produktów, na przykład węży pneumatycznych.

Każdy regał przyścienny jest praktyczny i łatwy w montażu, dodatkowo zakończony podświetlonym, wyprofilowanym kasetonem LED z miejscem na logo, co sprawia, że nadaje się idealnie do zastosowania w lokalach handlowych. Całość jest malowana proszkowo, co zapewnia estetyczny wygląd i trwałość. Maksymalne obciążenie półek wynosi 80 kg. Oferta kierowana jest do dystrybutorów i partnerów biznesowych Pneumat System.

Sklep internetowy www.pneumat.com.pl,
tel.: 71 325 52 84,
e-mail: info@pneumat.com.pl.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *