IT

Rekordowe zamówienie na AXXOS – Volvo Cars instaluje AXXOS OEE w nowej fabryce

By  | 

AXXOS – część Grupy API Maintenance Systems – podpisał umowę z Volvo Cars (Volvo) na wdrozenie systemu monitorowania produkcji AXXOS OEE w nowym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w miejscowości Torslanda w Szwecji. Umowa obejmuje sieciowe monitorowanie produkcji około 400 jednostek produkcyjnych (maszyn, urządzeń) i obecnie jest to największe zamówienie zlecone AXXOS.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

AXXOS OEE został wybrany przez Volvo po uważnej ocenie siedmiu konkurencyjnych systemów i po pomyślnej instalacji pilotażowej w kluczowym obszarze fabryki.

”W porównaniu do innych systemów, które widzieliśmy, AXXOS OEE oferuje bardziej kompletne rozwiązanie odpowiadające naszym wymaganiom obejmującym wbudowaną funkcjonalność wspierającą korzystanie z “dobrych praktyk”. Chcemy poświęcać nasz czas na doskonalenie produkcji, a nie na tworzenie specyfikacji i rozwijanie systemów IT”, mówi Agron Basha, Business Project Leader w Volvo Cars Corporation.

”AXXOS OEE pokaże nam “czarno na białym”, jakie problemy mamy i gdzie on są, co pomoże nam odpowiednio ustalać priorytety. Będziemy w stanie zbierać dane ułatwiające podejmowanie decyzji, w których kierunkach ustawiać pracę i gdzie możemy najwięcej skorzystać na zainwestowanych środkach”, kontynuuje Agron Basha..

Supernowoczesna fabryka w Torslanda produkuje nowy model XC90 .

“Nowy XC90 jest sukcesem rynkowym i Volvo pożytkuje prawie cały dostępny czas na wytwarzanie aut. AXXOS OEE stanie się ważnym narzędziem w strategii doskonalenia Volvo i będzie zdolny do wczesnego identyfikowania oraz mapowania wąskich gardeł”, mówi Johan Junvik, Key Account manager w AXXOS Industrial Systems.

Umowa obejmuje dostarczenie AXXOS OEE i AXXOS Analyze, który bardzo ułatwia i przyspiesza analizę zebranych informacji, aby zidentyfikować potencjał do usprawnień w organizacji. AXXOS OEE Mobile pozwoli pracownikom Volvo mieć stały dostęp do systemu monitorowania produkcji bezpośrednio na smartfonach i tabletach.

Dowiedz się więcej o Volvo Cars klikając tu.

Kontakt z API Maintenance Systems
sales@apipro.com
Head Office: +45 4348 9900 – Sprzedaż: +48 882 664 872

O AXXOS Industrial Systems
AXXOS ostarcza system monitorowania produkcji AXXOS OEE od prawie 20 lat. Pomagamy naszym klientom usprawniać produkcję poprzez wkładanie w systemy OEE naszego doświadczenia, szkoleń Lean i coachingu w obszarze doskonaleń. AXXOS jest częścią Grupy API, dostarczającej oprogramowanie dla niezawodnej i wydajnej produkcji do 900 klientów w 50 krajach.

O AXXOS OEE
AXXOS OEE mierzy ważne wskaźniki, takie jak OEE, czasy nastawień, czasy cykli, etc. AXXOS Visualize ułatwia prezentowania aktualnej sytuacji na produkcji w czasie rzeczywistym. Z pomocą AXXOS Analyze można łatwo i szybko analizować zebrane dane, aby dostrzec potencjał do usprawnień w operacjach.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *